Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop Lenovo Gaming 3-15ARH05, 15.6 ", AMD Ryzen 5, 8GB DDR4, 512GB SSD, NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti, i zi

Kodi i produktit:
297408
Besueshmëria:
100 %
Prodhuesi:
Lenovo
Memorie e brendshme GB:
512
Modeli i procesorit:
4600H(3/4GHz 6jader/12vláken)
Ngjyra:
Zezë

Si të porosisim në Gjirafa50?

796.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 66.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare. Ky laptop është i pajisur me karakteristika të shkëlqyeshme. Ai mundësohet nga një procesor 6- core AMD Ryzen 5 - 4600H që funksionon me një frekuencë 3 GHz deri në 4 GHz. Procesori plotësohet me 8 GB RAM DDR4 SODIMM (slot). Hard disku 512 GB SSD M.2 PCIe NVMe shërben për të dhënat. Disku optik mungon. Të dhënat e figurës për ekranin 15.6 " IPS me rezolucion Full HD prej 1920 x 1080 piksel janë siguruar nga kartela grafike NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti. Prej ndërfaqeve laptopi ka HDMI, RJ-45, 2 porte USB 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1 Type-A dhe 1 port USB 3.1 / 3.2 Gen 1 Type-C. Laptopi mbështet standardet Wi-Fi a / b / g / n / ac dhe Bluetooth 5.0. Lloji i kartës së rrjetit GLAN, WLAN. Ndër karakteristikat e tjera laptopi ka një tastierë me ndriçim të kaltër dhe me taste numerike. Jetëgjatësia e baterisë së laptopit është 9.5 orë. Laptopi vjen me sistemin operativ Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
Diagonalja e ekranit:
15.6
Drive optik:
Jo, caktohet përmes tastit RGB
EAN:
195235797686
Frekuenca e memories MHz:
3200
Frekuencë Hz:
60
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Renoir
Gjerësia mm:
359
HDMI:
Jetëgjatësia maksimale e baterisë h:
9.5
Kapaciteti i memories GB:
8
Kapaciteti i memories grafike MB:
4096
Kapaciteti i SSD-së GB:
512
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti
Kodi:
82EY00BACK
Lansuar:
10. 9. 2020
Lartësia mm:
24.9
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i kartës grafike:
E dedikuar
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
AMD Ryzen 5
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Materiali:
Plastik
Memorie e brendshme GB:
512
Modeli i procesorit:
4600H(3/4GHz 6jader/12vláken)
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrë e pasme:
Kaltër
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
2
Numri i porteve USB-C 3.1/3.2 Gen 1:
1
Përmbajtja e pakos:
Adapter, laptop
Pesha kg:
2.2
Prodhuesi:
Lenovo
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
RJ-45:
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Slot për memorie:
2 (1 i lirë)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Tastier me ndriçim:
Tastierë numerike:
TPM:
Trashësia mm:
249,6
Verzioni i Bluetooth:
V5.0

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE