Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ACH6, 15.6 ", AMD Ryzen 5, 16GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA GeForce RTX 3050, i zi

Kodi i produktit:
335689
Bluetooth:
V5.0
Ndriçimi cdm2:
250
Uebkamerë:
Tastierë me ndriçim të pasëm:
Slot për memorie:
2 (0 të lira)

Si të porosisim në Gjirafa50?

998.50 
Ju kurseni : 199.00   (20%)
799.50 € * Përfshirë TVSH-në
20% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Transporti:
24 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 66.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare. Laptopi i lojrave Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ACH6 është projektuar si një makinë e përballueshme që mund të ofrojë një raport të balancuar çmim-performancë për të përmbushur nevojat e lojtarit mesatar. Ai përmban një procesor AMD Ryzen 5000 Series, grafikë të dedikuar NVIDIA GeForce RTX 30 Series dhe një tastierë të përmirësuar të lojërave. Shijoni performancën e përballueshme të lojërave të serisë IdeaPad Gaming 3. Laptopi është i pajisur me 16 GB RAM DDR4 (2x 8 GB, keni gjithsej 2 slote SO-DIMM). Hard disku i shpejtë 512 GB SSD M.2 PCIe NVMe garanton një fillim të shpejtë të sistemit, lojërave dhe aplikacioneve. Laptopi ofron një hapësirë ??të lirë për një 2.5 "HDD / SSD ose M.2 SSD (mund të përdoret vetëm një opsion), kështu që ju mund të zgjeroni kapacitetin e ruajtjes në të ardhmen. Laptopi është i pajisur me një ekran 15.6 "IPS Full HD (1920 x 1080 piksele) me frekuencë 120 Hz, shkëlqim deri në 250 nit, mbulim i hapësirës së ngjyrave prej 45% NTSC dhe teknologji DC dimmer. Ndërfaqja përfshin WiFi ax, Bluetooth 5.0, HDMI, kamerë HD, 3x USB (2x 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1 dhe 1x Type -C 3.1 / 3.2 Gen 1), tastierë me ndriçim të pasëm, tingull Nahimic. Sistemi operativ Windows 11 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
V5.0
Diagonalja e ekranit:
15.6
EAN:
195891500293
Frekuenca e memories MHz:
3 200
FrekuencaHz:
120
Fuqia maksimale e burimit të energjis W:
170
Kapaciteti i memories RAM GB:
16
Kapaciteti i SSD GB:
512
Kartelë grafike:
NVIDIA GeForce RTX 3050
Kodi i prodhuesit:
82K200RSCK
Lansuar:
31. 12. 2021
Lartësia mm:
24.2
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i memories RAM:
DDR4 SODIMM (slot)
LLoji i SSD:
M.2 PCIe / NVMe (Slot)
Materiali:
Plastikë
Ndriçimi cdm2:
250
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
2
Numri i porteve USB-C 3.13.2 Gen 1:
1
Përmbajtja në paketim:
Karikues, laptop
Pesha kg:
2.25
Prodhuesi:
Lenovo
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Rezolucioni i uebkamerës:
720p
Shkalla e ngjyrave:
NTSC 45%
Slot për memorie:
2 (0 të lira)
Tastierë me ndriçim të pasëm:
Uebkamerë:
Wi-Fi:
A / b / g / n / ac / ax

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE