Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ACH6, 15.6'', AMD Ryzen 5, 8 GB RAM, 512 GB SSD, NVIDIA GeForce GTX 1650, i zi

Kodi i produktit:
326143
Diagonalja e ekranit:
15.6
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrë e pasme:
Bardhë
Numri i bërthamave të procesorit:
6

Si të porosisim në Gjirafa50?

679.50 
Ju kurseni : 80.00   (12%)
599.50 € * Përfshirë TVSH-në
12% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 49.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare.

Ky laptop për lojëra është i pajisur me procesor të fuqishëm AMD Ryzen 5 5600H me 6 bërthama. Ka memorie RAM 8 GB dhe për të dhëna dhe aplikacione 512 GB SSD. Ekrani 15.6'' ofron rezolucion Full HD në kombinim me kartelën grafike NVIDIA GeForce GTX 1650. Mbështet WiFi, Bluetooth, portet si USB, HDMI 2.0, RJ45. Nuk ka sistem operativ.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit:
15.6
Drive Optik:
Pa drive
EAN:
195891500323
Frekuenca e memories MHz:
3200
Frekuencë Hz:
60
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Zen 3 - gjenerata e 5-të
Gjerësia mm:
359,6
HDMI 2.0:
Jetëgjatësia maksimale e baterisë h:
5
Kapaciteti i memories GB:
8
Kapaciteti i memories grafike MB:
4096
Kapaciteti i SSD-së GB:
512
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce GTX 1650
Kodi:
82K200RRCK
Lartësia mm:
24.2
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i kartës grafike:
Dedikuar
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Memoria maksimale GB:
16
Memorie e brendshme GB:
512
Modeli i procesorit:
5600H (3.3 / 4.2GHz 6-bërthama / 12-thread)
Ndriçimi cdm2:
250
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrë e pasme:
Bardhë
Numri i bërthamave të procesorit:
6
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
2
Pesha kg:
2,25
Prodhuesi:
Lenovo
Raporti i shikimit:
16: 9
Renditjashfaqja:
Ceský
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
RJ-45:
Shtrirja e ngjyrave:
NTSC 45%
Sipërfaqja e ekranit:
Antireflexní
Sistemi Operativ:
Bez operacního systému
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac/ax
Tastier me ndriçim:
Tastierë numerike:
Trashësia mm:
251,9
Ueb kamerë:
Verzioni i Bluetooth:
V5.0

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE