Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop Lenovo Ideapad Gaming 3-15IMH05, 15.6" Full HD, Intel Core i5, 16GB DDR4 RAM, 512GB SSD, NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti, i kaltër

Kodi i produktit:
286499
Besueshmëria:
100 %
Prodhuesi:
Lenovo
Memorie e brendshme GB:
512
Modeli i procesorit:
10300H(2.5/4.5GHz 4jádra/8vláken)
Ngjyra:
Kaltër

Si të porosisim në Gjirafa50?

922.50 
Ju kurseni : 43.00   (5%)
879.50 € * Përfshirë TVSH-në
5% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 73.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare. Laptopi i lojërave Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IMH05 është projektuar si një makinë e përballueshme që mund të ofrojë një raport të ekuilibruar të çmimeve dhe performancës - cilësi për të përmbushur nevojat e lojtarit mesatar. Ky model i laptopit Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IMH05 është i pajisur me një procesor 4-bërthamor Intel Core i5-10300H, i cili ka teknologji HyperThreading për shumëfishim më të qetë me aftësinë për të përpunuar deri në 2 procese njëkohësisht në një bërthamë. Procesori operon me një frekuencë prej 2.5 GHz, ose deri në 4.5 GHz në modalitetin TurboBoost, dhe plotësohet me 16 GB memorie RAM të llojit DDR4 (2 module / 2 slote). Pamjet në ekranin 15.6 " IPS 120 Hz me rezolucion Full HD prej 1920 x 1080 px, sigurohen nga kartela grafike NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti me 4 GB memorie GDDR6. Një hard disk 512 GB SSD M.2 PCIe NVMe është i destinuar për të dhënat e përdoruesit (si dhe mundësia për të instaluar HDD). WiFi ac dhe Bluetooth 5.0, Gigabit Ethernet dhe tre porte USB (2x 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1 dhe 1x Tip-C 3.1 / 3.2 Gen 1) mund të përdoren midis ndërfaqeve. Poashtu vlejnë të përmenden kamera HD e integruar, dalja HDMI dhe tastiera me ndriçim. Shasia është e bërë nga PC / ABS dhe mundësuar nga një bateri 45 Wh. Laptopi vjen me sistemin operativ Windows 10 Home. Paketa përfshin edhe një maus RGB Lenovo Gaming M100.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
Diagonalja e ekranit:
15.6
Drive optik:
Jo
EAN:
195042664591
Frekuenca e memories MHz:
2933
Frekuencë Hz:
120
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Comet Lake - gjenerata e 10-të
Gjerësia mm:
359
HDMI:
Jetëgjatësia maksimale e baterisë h:
9.5
Kapaciteti i memories GB:
16
Kapaciteti i memories grafike MB:
4096
Kapaciteti i SSD-së GB:
512
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti
Kodi:
81Y400H7CK
Lansuar:
30. 4. 2020
Lartësia mm:
24.9
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i kartës së videos:
E dedikuar
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Materiál šasi:
Plastik
Memorie e brendshme GB:
512
Modeli i procesorit:
10300H(2.5/4.5GHz 4jádra/8vláken)
Ngjyra:
Kaltër
Ngjyrë e pasme:
Kaltër
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
2
Numri i porteve USB-C 3.13.2 Gen 1:
1
Përmbajtja e pakos:
Lenovo Gaming M100 RGB myš, Napájecí adaptér, Notebook
Pesha kg:
2.2
Prodhuesi:
Lenovo
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
RJ-45:
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Slot për memorie:
2 (0 të lirë)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Tastier me ndriçim:
Tastierë numerike:
TPM:
Trashësia mm:
249,6
Verzioni i Bluetooth:
V5.0

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE