Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop Lenovo Ideapad Gaming 3-15IMH05, 15.6" Full HD, Intel Core i5, 8GB DDR4 RAM, 512GB SSD, NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti, i kaltër

Kodi i produktit:
286498
Besueshmëria:
100 %
Prodhuesi:
Lenovo
Memorie e brendshme GB:
512
Modeli i procesorit:
10300H(2.5/4.5GHz 4jádra/8vláken)
Ngjyra:
Kaltër

Si të porosisim në Gjirafa50?

818.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 68.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare. Laptopi i lojërave Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IMH05 është projektuar si një makinë e përballueshme që mund të ofrojë një raport të ekuilibruar të çmimeve dhe performancës - cilësi për të përmbushur nevojat e lojtarit mesatar. Ky model i laptopit Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IMH05 është i pajisur me një procesor 4-bërthamor Intel Core i5-10300H, i cili ka teknologji HyperThreading për shumëfishim më të qetë me aftësinë për të përpunuar deri në 2 procese njëkohësisht në një bërthamë. Procesori operon me një frekuencë prej 2.5 GHz, ose deri në 4.5 GHz në modalitetin TurboBoost, dhe plotësohet me 8 GB memorie RAM të llojit DDR4 (1 modul / 2 slote). Pamjet në ekranin 15.6 " IPS 120 Hz me rezolucion Full HD prej 1920 x 1080 px, sigurohen nga kartela grafike NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti me 4 GB memorie GDDR6. Një hard disk 512 GB SSD M.2 PCIe NVMe është i destinuar për të dhënat e përdoruesit (si dhe mundësia për të instaluar HDD). WiFi ac dhe Bluetooth 5.0, Gigabit Ethernet dhe tre porte USB (2x 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1 dhe 1x Tip-C 3.1 / 3.2 Gen 1) mund të përdoren midis ndërfaqeve. Poashtu vlejnë të përmenden kamera HD e integruar, dalja HDMI dhe tastiera me ndriçim. Shasia është e bërë nga PC / ABS dhe mundësuar nga një bateri 45 Wh. Laptopi vjen me sistemin operativ Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
Diagonalja e ekranit:
15.6
Drive optik:
Jo
EAN:
195042664614
Frekuenca e memories MHz:
2933
Frekuencë Hz:
120
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Comet Lake - gjenerata e 10-të
Gjerësia mm:
359
HDMI:
Jetëgjatësia maksimale e baterisë h:
9.5
Kapaciteti i memories GB:
8
Kapaciteti i memories grafike MB:
4096
Kapaciteti i SSD-së GB:
512
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti
Kodi:
81Y400H8CK
Lansuar:
30. 4. 2020
Lartësia mm:
24.9
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i kartës së videos:
E dedikuar
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Materiál šasi:
Plastik
Memorie e brendshme GB:
512
Modeli i procesorit:
10300H(2.5/4.5GHz 4jádra/8vláken)
Ngjyra:
Kaltër
Ngjyrë e pasme:
Kaltër
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
2
Numri i porteve USB-C 3.13.2 Gen 1:
1
Përmbajtja e pakos:
Adapter, laptop
Pesha kg:
2.2
Prodhuesi:
Lenovo
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
RJ-45:
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Slot për memorie:
2 (1 i lirë)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Tastier me ndriçim:
Tastierë numerike:
TPM:
Trashësia mm:
249,6
Verzioni i Bluetooth:
V5.0

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE