Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop Lenovo L340-15IRH Gaming, 15.6", Intel Core i5, 8GB RAM, 512GB SSD + 32 GB Intel Optane, NVIDIA GeForce GTX 1050, i zi

Kodi i produktit:
278602
Bluetooth:
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
Memorie e brendshme GB:
512
Modeli i procesorit:
9300H(2.4/4.1GHz 4 bërthama / 8 threads)
Ngjyra:
Zezë

Si të porosisim në Gjirafa50?

746.50 
Ju kurseni : 47.00   (6%)
699.50 € * Përfshirë TVSH-në
6% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 58.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare. Ky model Lenovo IdeaPad Gaming L340-15IRH përmban një procesor 4-bërthamësh Intel Core i5-9300H që përmban teknologji HyperThreading për multitaskimin më të butë me aftësinë për të përpunuar deri në 2 procese në të njëjtën kohë. Procesori funksionon me një frekuencë prej 2.4 GHzderi në 4.1 GHz në modalitetin TurboBoost, dhe plotësohet me 8 GB memorie DDR4 (1 modul / 1 slot). Ekrani 15.6 "IPS Full HD ka një rezolucion prej 1920 x 1080 pikselë dhe është siguruar nga kartela grafike NVIDIA GeForce GTX 1050 me 3 GB memorje GDDR5, kurse një memorie 512 GB SSD M.2 PCIe NVMe me 32 GB Intel Optane është e integruar për të dhënat e përdoruesit. Ndër ndërfaqet mund të përdoren WiFi pa tel dhe Bluetooth 4.2, wireless Gigabit Ethernet dhe ka edhe tre porte USB (2x 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1 dhe 1x USB-C 3.1 / 3.2 Gen 1). E fundit, por jo më pak e rëndësishme kamera HD e integruar, dalja HDMI dhe tastiera me prapavijë vlen të përmenden. Shasia është e bërë nga PC / ABS dhe është mundësuar nga një bateri 45 Wh.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Diagonalja e ekranit:
15.6
Drive optik:
Jo
EAN:
194632109672
Frekuenca e memories MHz:
2400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 9-të
Gjerësia mm:
363
HDMI:
Intel Optane GB:
32
Jetëgjatësia maksimale e baterisë h:
9
Kapaciteti i memories GB:
8
Kapaciteti i memories grafike MB:
3072
Kapaciteti i SSD-së GB:
512
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce GTX 1050
Kodi:
81LK00X1CK
Lansuar:
14. 1. 2020
Lartësia mm:
23.9
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
LPDDR4 (në pllakë amë)
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme GB:
512
Modeli i procesorit:
9300H(2.4/4.1GHz 4 bërthama / 8 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
2
Pesha kg:
2,19
Prodhuesi:
Lenovo
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
RJ-45:
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Sistemi operativ:
Jo
Slot për memorie:
1 (0 të lirë)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Tastier me ndriçim:
Tastierë numerike:
TPM:
Trashësia mm:
254,6
USB-C:

Bashkangjitja Laptop Lenovo L340-15IRH Gaming edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE