Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop Lenovo L340-17IRH Gaming, 17.3" Full HD, Intel Core i7, 16GB DDR4 RAM, 1TB SSD, NVIDIA GeForce GTX 1650, i zi

Kodi i produktit:
285247
Besueshmëria:
100 %
Prodhuesi:
Lenovo
Memorie e brendshme GB:
1000
Modeli i procesorit:
9750HF(2.6/4.5GHz 6jader/12vláken)
Ngjyra:
Zezë

Si të porosisim në Gjirafa50?

926.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 77.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare. Laptopi i serisë së njohur L340 nga Lenovo në një dizajn për lojtarë, ky është Gaming L340-17IRH. Është i përballueshëm, por mund të ofrojë performancë për patate të skuqura lojrash në internet dhe plotëson nevojat e një lojtari mesatar. Fokusi i lojërave dhe multimedia janë mbështetur nga altoparlantët stereo me teknologjinë Dolby Audio që japin tinguj plot detaje. Do të vlerësoni gjithashtu tingullin e shkëlqyeshëm në rastin e komunikimit në internet me zë dhe video-konferencave. Laptopi L340-17IRH Gaming me ekran HD + ose Full HD ofron imazhe të gjalla dhe të mprehta kur luani lojëra, transmetoni filma ose shikoni foto. Mund të keni disa dritare të hapura në të njëjtën kohë, të luani lojëra me definicion të lartë ose të pushoni me një film pas punës së një dite të vështirë. Për më tepër, ai siguron funksionin e zvogëlimit të dritës blu - Lenovo Vantage Eye Care Mode për të mbrojtur shikimin tuaj. Ky model i laptopit Lenovo L340-17IRH Gaming është i pajisur me një procesor 6-bërthamor Intel Core i7-9750HF, i cili ka teknologji HyperThreading për shumëfishim të duhur me aftësinë për të përpunuar deri në 2 procese njëkohësisht në një bërthamë. Procesori funksionon me një frekuencë prej 2.6 GHz, ose deri në 4.5 GHz në modalitetin TurboBoost, dhe plotësohet me 16 GB RAM DDR4 (1 modul / 1 slot). Pamjet në ekranin 17.3 " IPS me rezolucion Full HD prej 1920 x 1080 px, sigurohen nga kartela grafike NVIDIA GeForce GTX 1650 me 4 GB memorie GDDR5. Një hard disk 1 TB SSD M.2 PCIe NVMe është menduar për të dhënat e përdoruesit. Prej ndërfaqeve mund të përdoren wireless WiFi, Bluetooth 4.2, dhe Gigabit Ethernet me kabllo dhe ekzistojnë gjithashtu tre porte USB (2x 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1 dhe 1x Tip-C 3.1 / 3.2. Gen 1). Së fundmi, por jo më pak e rëndësishme, është e integruar kamera HD, dalja HDMI dhe tastiera me ndriçim. Shasia është e bërë nga PC / ABS dhe funksionimi i laptopit është mundësuar nga një bateri 45 W. Laptopi vjen me sistemin operativ Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
Diagonalja e ekranit:
17.3
Drive optik:
Jo, caktohet përmes tastit RGB
Frekuenca e memories MHz:
2400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 9-të
Gjerësia mm:
413
HDMI:
Jetëgjatësia maksimale e baterisë h:
9
Kapaciteti i memories GB:
16
Kapaciteti i memories grafike MB:
4096
Kapaciteti i SSD-së GB:
1000
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce GTX 1650
Kodi:
81LL00F7CK
Lansuar:
15. 4. 2020
Lartësia mm:
25.3
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i kartës së videos:
E dedikuar
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i7
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Materiál šasi:
Plastik
Memorie e brendshme GB:
1000
Modeli i procesorit:
9750HF(2.6/4.5GHz 6jader/12vláken)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
2
Përmbajtja e pakos:
Adapter, laptop
Pesha kg:
2,78
Počet USB 3.13.2 Gen 1 Type-C:
1
Prodhuesi:
Lenovo
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
RJ-45:
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Slot për memorie:
1 (0 volných)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Tastier me ndriçim:
Tastierë numerike:
Trashësia mm:
284,7
Verzioni i Bluetooth:
V4.2

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE