Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop Lenovo Legion 5P-15IMH05H, 15.6" FHD, Intel Core i7, 16GB RAM DDR4, 1TB SSD, GeForce RTX 2060, i hirtë

Kodi i produktit:
288268
Besueshmëria:
100 %
Prodhuesi:
Lenovo
Mbështet DisplayPort:
Memorie e brendshme GB:
1000
Modeli i procesorit:
10750H(2.6/5GHz 6-bërthama/12-threads)

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,333.50 
Ju kurseni : 134.00   (10%)
1199.50 € * Përfshirë TVSH-në
10% Zbritje Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 99.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare. Laptopi Lenovo Legion 5P-15IMH05H, vjen me një procesor 6-bërthamësh Intel Core i7-10750H, i cili punon me një frekuencë prej 2.6 GHz, ose deri në 5 GHz në modalitetin Turbo Boost, dhe ka teknologji HyperThreading për shumëfishim më të lehtë me aftësinë për të trajtuar deri në 2 procese njëkohësisht në një bërthamë të vetme. Procesori plotësohet më tej me 16 GB memorie operative DDR4 (2 module / 2 slote). Një hard disk 1 TB SSD M.2 PCIe NVMe është në dispozicion për sistemin, të dhënat dhe aplikacionet. Pamjet në ekranin 15.6 " 144 Hz IPS me rezolucion Full HD (1920 x 1080 px, 300 nits, 100% sRGB, Dolby Vision) sigurohen në kombinim me një kartelë grafike të dedikuar NVIDIA GeForce RTX 2060 me 6 GB memorie GDDR6. Për të lidhur pajisjet periferike laptopi përmban 4x USB 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1 dhe USB 3.1 / 3.2 Tip-C Gen 1 (me mbështetje DisplayPort). Laptopi gjithashtu ka një lidhës HDMI dhe një lidhës të kombinuar audio. Lidhja në rrjet sigurohet nga wireless WiFi ax dhe Bluetooth 5.0 ose lidhja kabllore Gigabit Ethernet. Tastiera është me ndriçim të pasëm. Shasia është bërë nga materiali PC / ABS. Funksionimi i laptopit është mundësuar nga bateria 60 Wh. Laptopi vjen me sistemin operativ Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
Diagonalja e ekranit:
15.6
Drive optik:
Jo
EAN:
195042664690
Frekuenca e memories MHz:
2933
Frekuencë Hz:
144
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Comet Lake - gjenerata e 10-të
Gjerësia mm:
363,06
HDMI:
Jetëgjatësia maksimale e baterisë h:
6.5
Kapaciteti i memories GB:
16
Kapaciteti i memories grafike MB:
6144
Kapaciteti i SSD-së GB:
1000
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce RTX 2060
Kodi:
82AW0042CK
Lansuar:
21. 5. 2020
Lartësia mm:
23,57
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i kartës së videos:
E dedikuar
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i7
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Materiál šasi:
Plastik
Mbështet DisplayPort:
Memorie e brendshme GB:
1000
Modeli i procesorit:
10750H(2.6/5GHz 6-bërthama/12-threads)
Ngjyra:
Hirtë
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
4
Numri i porteve USB-C 3.13.2 Gen 1:
1
Përmbajtja e pakos:
Adapter, laptop
Pesha kg:
2.3
Prodhuesi:
Lenovo
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
RJ-45:
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Slot për memorie:
2 (0 të lirë)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac/ax
Tastier me ndriçim:
Tastierë numerike:
TPM:
Trashësia mm:
259,61
Verzioni i Bluetooth:
V5.0
VR Ready:

Bashkangjitja Laptop Lenovo Legion 5P-15IMH05H edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE