Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Laptop Lenovo Legion Y530-15ICH, Intel Core i5, 8GB RAM, 128GB SSD + 1TB HDD, 15.6" Full HD, NVIDIA GeForce GTX 1050, i zi

Kodi i produktit:
248427
Bluetooth:
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
3+
Memorie e brendshme [GB]:
1 128
Mini DisplayPort:
Modeli i procesorit:
8300H(2.3/4GHz 4 bërthama / 8 threads)

Si të porosisim në Gjirafa50?

759.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 63.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare. Lenovo Legion Y530 ju sjell fuqinë që ju nevojitet për lojëra të lëvizshme dhe zbavitje. Performanca më e mirë ofrohet nga procesori i gjeneratës së 8-të të Intel, në kombinim me NVIDIA GeForce GTX 10-gaming Graphics Accelerator, Memorie DDR4 dhe SSD (deri në PCIe), HDD me kapacitet të lartë. 15.6 "Full HD Legion Y530 jep hollësi të gjalla dhe të freskëta me të hollësishme, si dhe anti-shkëlqim, përdor teknologjinë IPS (In-Plane Switching) për ngjyra me të vërtetë të gjallë dhe kënde të gjera shikimi. Me Dolby Audio Premium, ju mund të shijoni tingullin e plotë në kompjuterin tuaj kudo që të jeni. Kombinuar me altoparlantët stereo të Harman Certified. Bërthama e këtij Legjioni Lenovo Y530-15ICH është një procesor 4-bërthamësh Intel Core i5-8300H që funksionon në 2.3 GHz ose deri në 4 GHz në modalitetin Turbo Boost dhe përmban HyperThreading për një shumëfishim të efektshëm me aftësinë për të përpunuar deri në dy procese njëkohësisht bërthamë. Procesori plotësohet gjithashtu me 8 GB DDR4 memorie (1 modul / 2 slots). 128GB SSD M.2 PCIe NVMe dhe 1TB HDD janë në dispozicion për sistem, të dhëna dhe aplikacione. Për lidhjen e pajisjeve periferike do të gjeni 3x USB 3.0 / 3.1/ 3.2 Gen 1 dhe USB-C 3.1/ 3.2. Lidhja me rrjet sigurohet nga WiFi, Bluetooth 4.1 dhe lidhjet kabllore Gigabit Ethernet.Ka gjithashtu ka një aparat HD dhe një tastierë me ndriçim. Sistemi është i pajisur me bateri 52.5 Wh dhe vjen me Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Diagonalja e ekranit ["]:
15.6
Drive optik:
Jo
EAN:
193124376851
Frekuenca e memories [MHz]:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 8-të
Gjerësia [mm]:
360
HDMI:
Kapaciteti i memories grafike [MB]:
4096
Kapaciteti i memories [GB]:
8
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce GTX 1050
Kodi:
81FV00NTCK
Lansuar:
7. 11. 2018
Lartësia [mm]:
24.9
Lloj i kartës së rrjetit:
Glan, WLAN
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i hard diskut:
HDD, SSD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme [GB]:
1 128
Mini DisplayPort:
Modeli i procesorit:
8300H(2.3/4GHz 4 bërthama / 8 threads)
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrë e pasme e tastierës:
Bardhë
Numri i hard disqeve :
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
3+
Pesha [kg]:
2.3
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
Rotullimet e hard diskut [rpm]:
5400
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Tastier me ndriçim:
Tastierë numerike:
Trashësia [mm]:
267
USB-C:

Bashkangjitja Laptop Lenovo Legion Y530-15ICH edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE