Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop Lenovo Legion (Y540-15IRH), 15.6", Intel Core i5, 16GB RAM, 256GB SSD + 1TB HDD, GeForce GTX 1660 Ti, i zi

Kodi i produktit:
278032
Bateri:
3-qelizore, 57Wh
Prodhuesi:
Lenovo
Memorie e brendshme GB:
256
Mini DisplayPort:
Modeli i procesorit:
9300H(2.4/4.1GHz 4 bërthama / 8 threads)

Si të porosisim në Gjirafa50?

1038.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 86.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare. Ky laptop i fuqishëm kombinon një varg veçorish të përsosura teknologjike për argëtimin tuaj. Ka procesor Intel Core i5-9300H me 4 bërthama dhe frekuencë veprimi 2.4 GHz deri në 4.1GHz. Memoria ka kapacitet 16GB DDR4 (2 module / 2 slote) dhe për të dhëna ofron hard disk 256GB SSD M.2 PCle NVMe dhe 1TB HDD. Ekrani 15.6'' ofron rezolucion Full HD në kombinim me kartelën grafike NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti. Mbështet WiFi ac, Bluetooth 4.2, ofron konektorë USB si : 3x USB 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1 and USB-C 3.1 / 3.2 Gen 1 (me DisplayPort), audio konektorë, kamerë, lexues të kartës së memories dhe tastierë me ndriçim. Për furnizim me energji përdorë bateri 57Wh. Sistemi i tij operativ është Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri:
3-qelizore, 57Wh
Bluetooth:
V4.2
Diagonalja e ekranit:
15.6
Drive optik:
Jo
EAN:
1946321392730
Frekuenca e memories MHz:
2666
Frekuencë Hz:
144
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 9-të
Gjerësia mm:
360
HDMI:
Jetëgjatësia maksimale e baterisë h:
5
Kapaciteti i memories GB:
16
Kapaciteti i memories grafike MB:
6144
Kapaciteti i SSD-së GB:
256
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti
Kodi:
81SX00PFCK
Lansuar:
30. 12. 2019
Lartësia mm:
25,9
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i hard diskut:
SSD + HDD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Mbështet DisplayPort:
Memorie e brendshme GB:
256
Mini DisplayPort:
Modeli i procesorit:
9300H(2.4/4.1GHz 4 bërthama / 8 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve:
2
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
3
Numri i porteve USB-C 3.13.2 Gen 1:
1
Përmbajtja e pakos::
Adapter, laptop
Pesha kg:
2.3
Prodhuesi:
Lenovo
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
RJ-45:
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Slot për memorie:
2 (0 të lirë)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Tastier me ndriçim:
Tastierë numerike:
TPM:
Trashësia mm:
267
VR Ready:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE