Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop MSI GE75 Raider 10SF-036CZ, 17.3'', Intel Core i7, 16GB RAM, 512GB SSD + 1TB HDD, NVIDIA GeForce RTX 2070, i zi

Kodi i produktit:
284700
Bateri:
6-qelizore, 51Wh
Prodhuesi:
MSI
Mini DisplayPort:
Modeli i procesorit:
10750H(2.6/5GHz 6-bërthama/12-threads)
Ngjyra:
Zezë

Si të porosisim në Gjirafa50?

2,044.50 
Ju kurseni : 145.00   (7%)
1899.50 € * Përfshirë TVSH-në
7% Zbritje Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 158.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare. MSI GE75 Raider 10SF-036CZ është dizajnuar që të përshtatet për të gjitha kërkesat tuaja specifike. Laptopi mban performancë të lartë, karakteristika shumë praktike dhe është më i lehtë dhe më i hollë sesa paraardhësit e tij. Punoni me efiçiencë dhe argëtohuni maksimalisht me këtë seri të laptopëve. Aksesori vjen i pajisur me procesorin 6 bërthamësh Intel Core i7-10750H i cili kombinohet me 16GB RAM memorie të llojit DDR4, ekranin me madhësi 17.3", kualitet Full HD dhe rezolucion prej 1920 x 1080 piksela si dhe kartelën grafike NVIDIA GeForce RTX 2070 për t'ju mundësuar që të shihni imazhe të pastërta dhe të detajizuara si dhe performancë të shpejtë kompjuterike. Pos kësaj, laptopi mban 512GB SSD + 1TB HDD për ruajtjen e të dhënave, mban një mori portesh USB për lidhje me pajisje të tjera periferike, është pajisur me kamerë praktike HD, lexues të gishtërinjëve dhe lexues të kartelave të memories, mban portet HDMI dhe audio jack si dhe funksionon me sistemin operativ Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri:
6-qelizore, 51Wh
Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
Diagonalja e ekranit:
17.3
Drive optik:
Jo
EAN:
4719072702885
Frekuenca e memories MHz:
2 050
Frekuencë Hz:
240
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Comet Lake - gjenerata e 10-të
Gjerësia mm:
397
HDMI:
Kapaciteti i HDD-së GB:
1000
Kapaciteti i memories GB:
16
Kapaciteti i memories grafike MB:
8192
Kapaciteti i SSD-së GB:
512
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce RTX 2070
Kodi:
GE75 Raider 10SF-036CZ
Lansuar:
9. 4. 2020
Lartësia mm:
27,5
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i hard diskut:
SSD + HDD
Lloji i kartës së videos:
E dedikuar
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i7
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Materiál šasi:
Metal
Memorie e brendshme GB:
1512
Mini DisplayPort:
Modeli i procesorit:
10750H(2.6/5GHz 6-bërthama/12-threads)
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrë e pasme:
RGB
Numri i hard disqeve:
2
Numri i porteve US-C 3.13.2 Gen 2:
1
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
2
Numri i porteve USB-A 3.13.2 Gen 2:
1
Përmbajtja e pakos:
Adapter, laptop
Pesha kg:
2,6
Prodhuesi:
MSI
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
RJ-45:
Rotullimet e hard diskut rpm:
7 200
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Slot për memorie:
2 (0 të lirë)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac/ax
Tastier me ndriçim:
Tastierë numerike:
Trashësia mm:
268,5
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.msi.com
Verzioni i Bluetooth:
V5.1
VR Ready:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE