Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop MSI GF63 Thin 10UC-438XCZ, 15.6 ", Intel Core i5, 8GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA GeForce RTX 3050, i zi

Kodi i produktit:
327039
Bateri:
3-qelizor, 51Wh
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
Ngjyrë e pasme:
Kuq
Numri i bërthamave të procesorit:
6
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
934.50 
Ju kurseni : 105.00   (11%)
829.50 € * Përfshirë TVSH-në
11% Zbritje
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 69.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare.

Ky laptop është i pajisur me karakteristika të shkëlqyeshme. Ai mundësohet nga një procesor 6-bërthama Intel Core i5 10500H që funksionon me një frekuencë 2.5 GHz deri në 4.5 GHz. Procesori plotësohet me 8 GB RAM DDR4. Hard disku 512 GB SSD M.2 PCIe NVMe shërben për të dhënat. Disku optik mungon.

Të dhënat e figurës për ekranin 15.6 " IPS me rezolucion 1920 x 1080 (Full HD) piksel janë siguruar nga kartela grafike NVIDIA GeForce RTX 3050. Prej ndërfaqeve përfshin HDMI, RJ-45, 2 porte USB 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1 Type-A dhe 2 porte USB-C 3.1 / 3.2 Gen 1. Poashtu, laptopi mbështet standardet Wi-Fi a / b / g / n / ac / ax dhe Bluetooth v5.1. Lloji i kartës së rrjetit GLAN, WLAN. Prej karakteristikave të tjera, laptopi ka tastierë me ndriçim, por pa taste numerike. Bateria ka kapacitet 3-cell, 51Wh dhe jetëgjatësi maksimale 7 orë. Fuqia maksimale e furnizimit me energji 180 W. Laptopi vjen pa sistem operativ.

Vlerësimet

Laptop shum i mire, e mban baterine, i lehte dhe cooleri pa zhurme, specifikat e mira, çmimi shume i volitshem ua rekomantoj edhe juve.
E pranova produktin ne perputhje me pershkrimin e dhene nga Gjirafa50. Laptop i shpejte, me ekran me rezolucion te mire, i lehte per bartje, me ventilatore te qete. I permbush nevojat per lojera si hobist, ndersa gjithashtu i pershtatshem edhe per nevoja tjera, p.sh., perdorim i aplikacioneve office, foto/video editim etj. Cmimi i pershtatshem per specifikat hardverike qe i ka, plus ka hapesire per upgrade te RAM dhe SSD.
E rekomandoj produktin.
Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri:
3-qelizor, 51Wh
Besueshmëria:
100 %
Boost Clock MHz:
1 222
Diagonalja e ekranit:
15.6
Drive Optik:
Pa drive
EAN:
4719072842239
Frekuenca e memories MHz:
3200
Frekuencë Hz:
60
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Comet Lake - gjenerata e 10-të
Gjerësia mm:
359
HDMI:
Jetëgjatësia maksimale e baterisë h:
7
Kapaciteti i memories GB:
8
Kapaciteti i memories grafike MB:
4096
Kapaciteti i SSD-së GB:
512
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce RTX 3050
Lartësia mm:
21.7
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i kartës grafike:
Dedikuar
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Memoria maksimale GB:
64
Memorie e brendshme GB:
512
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrë e pasme:
Kuq
Numri i bërthamave të procesorit:
6
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
2
Pa taste numerike:
Pesha kg:
1,86
Prodhuesi:
MSI
Raporti i shikimit:
16: 9
Ray-tracing:
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
RJ-45:
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Sistemi Operativ:
Pa sistem operativ
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac/ax
Tastier me ndriçim:
Trashësia mm:
254
Ueb kamerë:
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.msi.com
Verzioni i Bluetooth:
V5.1
Vnabídce od:
13. 9. 2021
VR ready:
Vendi i origjinës:
Taiwan (Province of China)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE