Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop MSI GF63 Thin 9SC-1045BK, 15.6", 8GB RAM, 512GB SSD, GTX 1650, i7, i zi

Kodi i produktit:
629527msi
Audio:
2 x 2W altoparlantë
Lloji i memories grafike:
GDDR5
Tastier me ndriçim:
Po (një ngjyrë, e kuqe)
Standardet e WiFi:
802.11 ac + BT 2x2
Sistemi operativ:
Windows 10 Home

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,158.50 
Ju kurseni : 109.00   (9%)
1049.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 87.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare.

MSI GF63 është dizajnuar që të përshtatet për të gjitha kërkesat tuaja specifike, e sidomos për lojtarët e apasionuar. Laptopi mban performancë të lartë, karakteristika shumë praktike.

Laptopi vjen i pajisur me procesorin Intel Core i7-9750H, i cili operon në frekuencë 2.6GHz, i kombinuar me 8GB RAM memorie të llojit DDR4, ekranin me madhësi 15.6'', me kualitet Full HD dhe rezolucion prej 1920 x 1080 piksela, si dhe kartelën grafike NVIDIA® GeForce® GTX 1650 për t'ju mundësuar që të shihni imazhe të pastërta dhe të detajizuara si dhe performancë të shpejtë kompjuterike.

Pos kësaj, laptopi mban 512GB SSD për ruajtjen e të dhënave, mban një mori portesh USB për lidhje me pajisje të tjera periferike, është pajisur me kamerë praktike HD, dhe audio jack. Laptopi vjen bashke me sistemin operativ Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio:
2 x 2W altoparlantë
Audio jack:
1x për mikrofon (hyrës), 1x për kufje (dalës)
CPU:
Intel Core i7
Diagonalja e ekranit:
15.6"
EAN:
4719072691172
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i memories grafike:
4GB
Kapaciteti i memories RAM GB:
8GB
Kapaciteti i memories së brendshme GB:
512
Karta grafike:
NVIDIA® GeForce® GTX 1650 With Max-Q Design
Kodi i brendshëm:
BB7975H8GXXDX10MA
Lloji i baterisë:
3 qelizore, 51 Whr
Lloji i diskut:
M.2 PCIe SSD
Lloji i ekranit:
IPS, FHD, Anti-Glare
Lloji i memories grafike:
GDDR5
Modeli i kartelës grafike:
GTX 1650
Modeli i procesorit:
I7-9750H, 2,6Ghz
Ngjyra:
E zezë
Përmasat:
359 x 254 x 21.7 mm
Pesha:
1.86kg
Porte IO:
1x RJ45, 1x (4K @ 30Hz) HDM,I 1x USB-C 3.2 Gen1, 3x USB-A 3.2 Gen1
Prodhuesi:
MSI
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Standardet e WiFi:
802.11 ac + BT 2x2
Tastier me ndriçim:
Po (një ngjyrë, e kuqe)
Uebkamerë:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE