Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop MSI GL65 (9SD-076CZ), 15.6", Intel Core i7, 16GB RAM, 512GB SSD, GeForce GTX 1660 Ti, i zi

Kodi i produktit:
271454
Bateri:
6-qelizore, 51Wh
Prodhuesi:
MSI
Mini DisplayPort:
Modeli i procesorit:
9750H(2.6/4.5GHz 6 bërthama / 12 threads)
Ngjyra:
Zezë

Si të porosisim në Gjirafa50?

1251.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 104.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare. Ky model i veçantë i laptopve MSI GL65 9SD, përdorë një procesor 6-bërthamësh Intel Core i7-9750H i cili funksionon me 2.6 GHz dhe mbështet teknologjinë TurboBoost me opsionin për të rritur frekuencën e punës deri në 4.5 GHz. Procesori ka teknologji HyperThreading për multitaskimin më të lehtë me aftësinë për të përpunuar deri në 2 procese në të njëjtën kohë për bërthamë dhe plotësohet me 16 GB memorie DDR4 (2 module / 2 slots). Vjen me ekran IPS Full HD me diagonale 15,6", 120Hz, me një rezolucion prej 1920 x 1080 pikselë. Posedon karelën grafike NVIDIA GeForce GTX Ti 1660 me 6 GB memorie grafike GDDR6. Ka një SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe SSD (+ Slot të lirë 2.5"). Në ka drive optik. Sigurisht që posedon një gamë të gjerë të lidhjeve, duke përfshirë Wi-Fi ac, Gigabit Ethernet dhe Bluetooth 5.0. Si dhe lidhës USB (3 x 3.0 / 3.1 / 3.2. Gen 1 dhe 1x USB-C 3.1 / 3.2 Gen 1). Kamera HD e integruar, dalje HDMI (4K @ 30Hz), lexues të kartave të memories dhe mini DisplayPort, ose SteelSeries Tastierë për lojra me dritë të kuqe, Përmbanë baterinë prej 6 qelizave 51Wh, Vjen me sistem operativ Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri:
6-qelizore, 51Wh
Bluetooth:
V5.0
Diagonalja e ekranit:
15.6
Drive optik:
Jo
EAN:
4719072671389
Frekuenca e memories MHz:
2666
Frekuencë Hz:
120
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 9-të
Gjerësia mm:
357
HDMI:
Kapaciteti i memories GB:
16
Kapaciteti i memories grafike MB:
6144
Kapaciteti i SSD-së GB:
512
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti
Kodi:
GL65 9SD-076CZ
Lansuar:
1. 10. 2019
Lartësia mm:
27
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i7
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme GB:
512
Mini DisplayPort:
Modeli i procesorit:
9750H(2.6/4.5GHz 6 bërthama / 12 threads)
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrë e pasme:
Kuq
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
3
Numri i porteve USB-C 3.13.2 Gen 1:
1
Pesha kg:
2.3
Prodhuesi:
MSI
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
RJ-45:
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Slot për memorie:
2 (0 të lirë)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Tastier me ndriçim:
Tastierë numerike:
Trashësia mm:
248
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.msi.com

Bashkangjitja Laptop MSI GL65 (9SD-076CZ) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE