Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop MSI GL65 Leopard 10SDR-438CZ, 15.6 ", Intel Core i7, 16GB RAM DDR4, 256GB SSD, 1TB HDD, NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti, i zi

Kodi i produktit:
298672
Bateri:
6-qelizore, 51Wh
Prodhuesi:
MSI
Memorie e brendshme GB:
1 256
Mini DisplayPort:
Modeli i procesorit:
10750H(2.6/5GHz 6-bërthama/12-threads)

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,379.50 
Ju kurseni : 130.00   (9%)
1,249.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 104.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare. Ky laptop është i pajisur me karakteristika të shkëlqyeshme. Ai mundësohet nga një procesor 6- core Intel Core i7 - 10750H që funksionon me një frekuencë 2.6 GHz deri në 5 GHz. Procesori plotësohet me 16 GB RAM DDR4 SODIMM (slot). Hard disqet 256 GB SSD M.2 PCIe NVMe dhe 1 TB HDD shërben për të dhënat. Disku optik mungon. Të dhënat e figurës për ekranin 15.6 " IPS me rezolucion 1920 x 1080 (Full HD) janë siguruar nga kartela grafike NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti. Prej ndërfaqeve laptopi ka HDMI, mini DisplayPort, RJ-45, 3 porte USB 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1 Type-A dhe 1 port USB 3.1 / 3.2 Gen 2 Type-C. Laptopi mbështet standardet Wi-Fi a / b / g / n / ac / ax dhe Bluetooth 5.1. Lloji i kartës së rrjetit GLAN, WLAN. Ndër karakteristikat e tjera laptopi ka një tastierë me ndriçim të kuq dhe me taste numerike. Laptopi mundësohet nga një bateri 6-cell 51Wh dhe vjen me sistemin operativ Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri:
6-qelizore, 51Wh
Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
Diagonalja e ekranit:
15.6
Drive optik:
Jo
EAN:
4719072745493
Frekuenca e memories MHz:
2 050
Frekuencë Hz:
144
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Comet Lake - gjenerata e 10-të
Gjerësia mm:
357,7
HDMI:
Kapaciteti i HDD-së GB:
1000
Kapaciteti i memories GB:
16
Kapaciteti i memories grafike MB:
6144
Kapaciteti i SSD-së GB:
256
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti
Kodi:
GL65 Leopard 10SDR-438CZ
Lansuar:
24. 9. 2020
Lartësia mm:
27,5
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i hard diskut:
SSD + HDD
Lloji i kartës grafike:
E dedikuar
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i7
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Materiali:
Plastik
Memorie e brendshme GB:
1 256
Mini DisplayPort:
Modeli i procesorit:
10750H(2.6/5GHz 6-bërthama/12-threads)
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrë e pasme:
Kuq
Numri i hard disqeve:
2
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
3
Numri i porteve USB-C 3.1/3.2 Gen 2:
1
Përmbajtja e pakos:
Adapter, laptop
Pesha kg:
2.3
Prodhuesi:
MSI
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
RJ-45:
Rotullimet e hard diskut rpm:
7 200
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Slot për memorie:
2 (0 të lirë)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac/ax
Tastier me ndriçim:
Tastierë numerike:
Trashësia mm:
248
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.msi.com
Verzioni i Bluetooth:
V5.1
Vendi i origjinës:
Taiwan (Province of China)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE