Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop MSI GS65 Stealth 8SE-044CZ, 15.6", Intel Core i7, 16GB RAM, 512 GB SSD, NVIDIA GeForce RTX 2060, i zi

Kodi i produktit:
252103
Bluetooth:
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
Modeli i procesorit:
8750H(2.2/4.1GHz 6 bërthama/12 threads)
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrë e pasme e tastierës:
RGB

Si të porosisim në Gjirafa50?

1794.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 149.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare. Ky laptop ka shumë stil dhe fuqi. Dizajni i tij është i hollë dhe është 15.6". Ky laptop përdorë procesor Intel Core i7-8750H me 6 bërthama i cili operon me 2.2GHz deri në 4.1GHz. Ai plotësohet nga 16GB RAM memorie DDR4. Ekrani ka madhësi prej 15.6" 144Hz IPS Full HD me 1920 x 1080 pikselë. Kartela grafike është NVIDIA GeForce RTX 2060 me 6GB GDDR6. Memoria e brendshme ka kapacitet prej 512GB SSD PCle NVMe. Ai ka mundësi lidhjeje me Wi-Fi ac, Bluetooth 5.0 si dhe portën për lidhje me internet përmes kabllos Gigabit Ethernet. Ai gjithashtu përmban 1x HDMI, 1x mini DisplayPort, USB-C 3.1 Gen 2 dhe 3x USB 3.0 / 3.1 Gen 1, kamerë HD dhe një tastierë SteelSeries Gaming me drita RGB në çdo buton, lidhës audio të kualitetit të lartë. Bateria ka kapacitet 82Wh. Sistemi operativ është Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Diagonalja e ekranit ["]:
15.6
Drive optik:
Jo
EAN:
4719072614171
Frekuenca e memories [MHz]:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 8-të
Gjerësia [mm]:
357,7
HDMI:
Kapaciteti i memories grafike [MB]:
6144
Kapaciteti i memories [GB]:
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce RTX 2060
Kodi:
GS65 Stealth 8SE-044CZ
Lansuar:
29. 1. 2019
Lartësia [mm]:
17,9
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i ekranit:
144 Hz, IPS
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i7
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme [GB]:
512
Mini DisplayPort:
Modeli i procesorit:
8750H(2.2/4.1GHz 6 bërthama/12 threads)
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrë e pasme e tastierës:
RGB
Numri i hard disqeve :
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
3
Pesha [kg]:
Prodhuesi:
MSI
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Tastier me ndriçim:
Tastierë numerike:
Thunderbolt:
Trashësia [mm]:
247,7
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.msi.com
USB-C:
VR Ready:

Bashkangjitja Laptop MSI GS65 Stealth 8SE-044CZ edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE