Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop MSI GS75 Stealth 8SG-024, i zi

Kodi i produktit:
252096
Bluetooth:
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
Modeli i procesorit:
8750H(2.2/4.1GHz 6 bërthama/12 threads)
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrë e pasme e tastierës:
RGB

Si të porosisim në Gjirafa50?

2962.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 246.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare. Laptopi MSI GS75 Stealth 8SG-024 është laptop i dizajnuar për gaming i cili kombinon performancën dhe stilin. Ky laptop vjen i pajisur me procesorin 6 bërthamësh Intel Core i7-8750H i cili operon me frekuencë 2.2 Ghz deri në 4.1 GHz në TurboBoost dhe kombinohet me RAM memorien e llojit DDR4 me kapacite 32GB, ekranin me madhësi 17.3'' IPS-144 me kualitet Full HD dhe rezolucion 1920 x 1080 piksel i kombinuar me kartelën grafike NVIDIA GeForce RTX 2080 8GB GDDR6 Max-Q. Laptopi posedon edhe teknologjitë Wi-Fi, Gigabit Ethernet dhe Bluetooth 5.0, porte USB, HDMI, mini DisplayPort, lexuesin e kartelave të memories, kamerë, tastierë SteelSeries Gaming Keyboard, port për audio dhe bateri 4-cell me kapacitet 82Wh. Operon me sistemin operativ Windows 10 Home. Dimensionet e laptopit janë 18.95 x 396.1 x 259.5 mm, pesha 2.25 kg, kurse ngjyra e zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Diagonalja e ekranit ["]:
17.3
Drive optik:
Jo
EAN:
4719072619237
Frekuenca e memories [MHz]:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 8-të
Gjerësia [mm]:
396,1
HDMI:
Kapaciteti i memories grafike [MB]:
8192
Kapaciteti i memories [GB]:
32
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce RTX 2080
Kodi:
GS75 Stealth 8SG-024CZ
Lansuar:
29. 1. 2019
Lartësia [mm]:
18,95
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i ekranit:
144 Hz, IPS
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i7
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme [GB]:
1000
Modeli i procesorit:
8750H(2.2/4.1GHz 6 bërthama/12 threads)
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrë e pasme e tastierës:
RGB
Numri i hard disqeve :
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
3
Pesha [kg]:
2,25
Prodhuesi:
MSI
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Tastier me ndriçim:
Tastierë numerike:
Thunderbolt:
Trashësia [mm]:
259,5
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.msi.com
USB-C:
VR Ready:

Bashkangjitja Laptop MSI GS75 Stealth 8SG-024 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE