Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Laptop MSI PS63 Modern 8M-218CZ, ngjyrë hiri

Kodi i produktit:
265007
Bateri:
4-qelizore, 82Wh
Lloji i procesorit:
Intel Core i7
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.msi.com
Tastierë numerike:
Jo
Tastier me ndriçim:

Si të porosisim në Gjirafa50?

1154.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(9 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 96.21 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë radhitjen e tyre. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare. Ky laptop ofron një varg veçorish të përsosura për plotësimin e nevojave dhe dëshirave tuaja. Ka procesor Intel Core i7-8565U me 4 bërthama dhe frekuencë veprimi 1.8 GHz - 4.6 GHz. Memoria ka kapacitet 16 GB. Për të dhëna dhe aplikacione ka hard disk SSD M.2 PCIe / NVMe 512 GB. Ekrani ka madhësi 15.6 inç dhe ofron rezolucion IPS Full HD 1920x1080 pikselë. Ka Bluetooth 5.0 dhe WiFi, si dhe tre konektorë USB Type-A (3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1) dhe një konektor USB Type-C, HDMI, tastierë me ndriçim, bateri me 4 bërthama me kapacitet 82Wh. Sistemi i tij operues është Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri:
4-qelizore, 82Wh
Bluetooth:
V5.0
Diagonalja e ekranit:
15.6
Drive optik:
Jo
EAN:
4719072643966
Frekuenca e memories [MHz]:
2 050
Frekuencë Hz:
60
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Whiskey Lake -gjenerata e 8-të
HDMI:
Kapaciteti i memories [GB]:
16+
Kapaciteti i SSD-së [GB]:
512
Kodi:
PS63 Modern 8M-218CZ
Lansuar:
12. 7. 2019
Lloj i kartës së rrjetit:
WLAN
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i7
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme [GB]:
512
Modeli i procesorit:
8565U(1.8/4.6GHz 4 bërthama / 8 threads)
Ngjyra:
Hiri
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
3+
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Slot për memorie:
2 (0 te disponueshme)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Tastier me ndriçim:
Tastierë numerike:
Jo
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.msi.com
USB-C:

Bashkangjitja Laptop MSI PS63 Modern 8M-218CZ edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE