Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Lenovo Legion 5-15ARH05, 15.6'', AMD Ryzen 7, 16 GB RAM, 512 GB SSD, NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti, i zi

Kodi i produktit:
300151
Besueshmëria:
100 %
Počet USB 3.13.2 Gen 1 Type-C:
1
Memorie e brendshme GB:
512
Modeli i procesorit:
4800H(2.9/4.2GHz 8 bërthama / 16 threads)
Ndriçimi cdm2:
300

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,009.50 
Ju kurseni : 110.00   (11%)
899.50 € * Përfshirë TVSH-në
11% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 74.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare. Laptopi Lenovo Legion 5-15ARH05 është dizajnuar që të përshtatet për të gjitha kërkesat tuaja specifike. Laptopi mban performancë të lartë, karakteristika shumë praktike dhe është më i lehtë dhe më i hollë sesa paraardhësit e tij. Punoni me efiçiencë dhe argëtohuni maksimalisht me këtë seri të laptopëve. Vjen i pajisur me procesorin 8 bërthamësh AMD Ryzen 7 4800H i cili kombinohet me 16GB RAM memorie të llojit DDR4, ekranin me madhësi 15.6", kualitet Full HD dhe rezolucion prej 1920 x 1080 piksela si dhe kartelën grafike NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti për t'ju mundësuar që të shihni imazhe të pastërta dhe të detajizuara si dhe performancë të shpejtë kompjuterike. Pos kësaj, laptopi mban 512GB SSD për ruajtjen e të dhënave, një mori portesh USB për lidhje me pajisje të tjera periferike dhe vjen me sistem Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
Diagonalja e ekranit:
15.6
Drive optik:
Jo
EAN:
195235797822
Frekuenca e memories MHz:
3200
Frekuencë Hz:
120
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Renoir
Gjerësia mm:
363,06
HDMI:
Jetëgjatësia maksimale e baterisë h:
6
Kapaciteti i memories GB:
16+
Kapaciteti i memories grafike MB:
6144
Kapaciteti i SSD-së GB:
512
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti
Kodi:
82B1004WCK
Lansuar:
6. 10. 2020
Lartësia mm:
26,1
Lloj i kartës së rrjetit:
Glan, WLAN
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i kartës grafike:
E dedikuar
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
AMD Ryzen 7
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Materiál šasi:
Plastik
Mbështet DisplayPort:
Memorie e brendshme GB:
512
Modeli i procesorit:
4800H(2.9/4.2GHz 8 bërthama / 16 threads)
Ndriçimi cdm2:
300
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrë e pasme:
RGB
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
4
Përmbajtja e pakos:
Adapter, laptop
Pesha kg:
2,46
Počet USB 3.13.2 Gen 1 Type-C:
1
Prodhuesi:
Lenovo
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
RJ-45:
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Slot për memorie:
2 (0 të lirë)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac/ax
Tastier me ndriçim:
Tastierë numerike:
TPM:
Trashësia mm:
259,61
Verzioni i Bluetooth:
V5.0

Bashkangjitja Lenovo Legion 5-15ARH05 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE