Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop Apple MacBook Pro 13 Touch Bar, Intel Core i5, 1.4 GHz, 16GB RAM, 512GB SSD, i argjendtë (2020)

Kodi i produktit:
295977
Besueshmëria:
100 %
Përmbajtja e pakos:
Karikues (USB-C), laptop
Materiali:
Alumin
Mbështet Power Delivery:
Memorie e brendshme GB:
512

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,547.50 
Ju kurseni : 48.00   (3%)
1,499.50 € * Përfshirë TVSH-në
3% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Best price badge

Çmimi më i mirë i garantuar

Në rast se gjeni këtë produkt në treg me çmim më të lirë, atëherë Gjirafa50 e mbulon diferencën.

Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 124.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare.

Ky laptop përfshin një gamë të gjerë të karakteristikave të shkëlqyeshme. Laptopi mundësohet nga një procesor Intel Core i5. Ai ka një ekran 13.3 " IPS Retina me rezolucion 2560 x 1600 (WQXGA). Kartela grafike është Intel Iris Plus Graphics 645. Memoria operative ka një kapacitet prej 16 GB LPDDR3 (në pllakë). Hard disku SSD ka një kapacitet prej 512 GB. Disku optik mungon. Ndërfaqet e rrjetit përfshijnë WiFi ac dhe Bluetooth 5.0. Laptopi ka një tastierë pa pjesën numerike dhe me ndriçim. Poashtu, ka lexues të gjurmëve të gishtërinjëve.

Prej ndërfaqeve tjera laptopi mbështet DisplayPort dhe Thunderbolt. Ky laptop ka 2 porte USB 3.1 / 3.2 Gen 2 Type-C.

Shasia e laptopit është prej alumini. Në paketë përfshihet adapteri i energjisë (USB-C). Ky laptop përdor sistemin operativ Apple Mac OS.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
Diagonalja e ekranit:
13.3
Drive optik:
Jo
EAN:
41982221245565
Frekuenca e memories MHz:
2133
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
304.1
Jetëgjatësia maksimale e baterisë h:
10
Kapaciteti i memories GB:
16
Kapaciteti i SSD-së GB:
512
Kartë grafike:
Intel Iris Plus Graphics 645
Kodi:
Z0z50006r
Lansuar:
26. 8. 2020
Lartësia mm:
15.6
Lexues i shenjave të gishtërinjëve:
Lloj i kartës së rrjetit:
WLAN
Lloji i ekranit:
IPS, Retina
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i kartës grafike:
Integruar
Lloji i memories:
LPDDR3 (në pllakë amë)
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Materiali:
Alumin
Mbështet Power Delivery:
Memorie e brendshme GB:
512
Ngjyra:
Hirtë
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-C 3.1/3.2 Gen 2:
2
Pa taste numerike:
Përmbajtja e pakos:
Karikues (USB-C), laptop
Pesha kg:
1.4
Prodhuesi:
Apple
Rezolucioni i ekranit:
2560 x 1600 (WQXGA)
Sistemi operativ:
Apple Mac OS
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Tastier me ndriçim:
Thunderbolt:
Trashësia mm:
212,4
Verzioni i Bluetooth:
V5.0

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE