Laptop HP Stream 14 / Intel Celeron N3060 / 4GB / 32GB eMMC, i purpurt

Kodi i produktit:
198020
Bluetooth:
Lloji i procesorit:
Intel Celeron (Braswell/gjenerata 4)
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Rezolucioni i ekranit:
1366 x 768 (HD)

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
225.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 18.79 € në muaj

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera e këtij laptopi tek pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë radhitjen e tyre.

Laptopi HP Stream 14 përmbush të gjitha kërkesat për përdorim në punë të përditshme apo edhe për funksione tjera. Ky laptop është i hollë, i lehtë dhe ka jetëgjatësi të lartë të baterisë. Me këto karakteristika, HP Stream është një shoqërues ideal për udhëtim. Veç tjerash, ka të integruar një mikrofon dhe kamerë për komunikim online. Posedon një procesor Intel Celeron N3060 i plotësuar me RAM memorie të llojit DDR3 SODIMM 4GB me frekuencë 1600. Vjen me një ekran 14" me rezolucion 1366 x 768 pix në kombinim me një kartelë grafike Intel HD Graphics. Ruajtja e të dhënave tuaj bëhet përmes Hard Diskut 32GB eMMC. Për më tepër, është i pajisur me lexues memory card dhe HDMI. Shfrytëzon sistemin operativ Windows 10 Home.

Vlerësimet

The best
Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Diagonalja e ekranit ["]:
14
Drive optik:
Jo
EAN:
190780741887
Frekuenca e memories [MHz]:
1 600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Braswell - gjenerata e 4-të
Gjerësia [mm]:
337
HDMI:
Kapaciteti i memories [GB]:
4
Kartë grafike:
Intel HD Graphics
Klasifikimi:
Laptop
Kodi i prodhuesit:
Z3C49EA
Lansuar:
14 Shtator 2016
Lartësia [mm]:
17,9
Lloj i kartës së rrjetit:
WLAN
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
DDR3 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Celeron (Braswell/gjenerata 4)
Lloji i SSD:
Flash (në pllakë amë)
Memorie e brendshme [GB]:
32
Modeli i procesorit:
N3060 (1.6/2.48GHz 2 bërthama/2 threads)
Ngjyra:
Purpurt
Numri i bërthamave të procesorit:
2
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Për tu përdorur në:
Për shtëpi
Pesha [kg]:
1,44
Prodhuesi:
HP
Rezolucioni i ekranit:
1366 x 768 (HD)
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Trashësia [mm]:
226

Bashkangjitja Laptop HP Stream 14 / Intel Celeron N3060 / 4GB / 32GB eMMC edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE