Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop Lenovo IdeaPad 120S-11IAP, Intel Celeron N3350, 32GB eMMC, 4GB RAM, 11.6" HD, Intel HD Graphics, i kaltër

Kodi i produktit:
233093
Bluetooth:
Lloji i memories:
LPDDR4 (në pllakë amë)
Trashësia [mm]:
200,9
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Sistemi operativ:
Windows 10 Pro

Si të porosisim në Gjirafa50?

218.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 18.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përjeto shpejtësinë e teknologjisë së fundit përmes laptopit Lenovo IdeaPad 120S, i cili vjen me dizajn elegant dhe super performanca që i plotëson nevojat e çdo përdoruesi. Kjo pajisje arrin performanca shumë të larta sepse ka procesorin 2 bërthamësh Intel Celeron N3350, që operon në rangun e frekuencave prej 1.1 GHz ose deri në 2.4 GHz në modalitetin TurboBoost si dhe ka 4GB RAM memorie. Pjesët përbërëse të këtij laptopi përfshijnë ekranin prej 11.6 "HD me një rezolucion prej 1366 x 768 piksele që mbështetet nga kartela grafike Intel HD Graphics. Kjo pajisje ka hapsirë për ruajtjen e të dhënave me kapacitet prej 32 GB eMMC, ndërsa i mungon lexuesi optik i DVD / CD-ve. Gjithashtu, ky laptop ka teknologjitë : Wi-Fi, Bluetooth, Ethernet si dhe është i pajisur me portet USB (2x 3.0 / 3.1 Gen 1, 1x Type-C) kamerën e integruar, lexuesin e kartës së memories, lexuesin e gjurmëve të gishtërinjve, lidhjen HDMI. Laptopi operon përmes sistemit operativ Windows 10 S.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Diagonalja e ekranit ["]:
11.6
Drive optik:
Jo
EAN:
1923302141792
Frekuenca e memories [MHz]:
2133
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Apollo Lake - gjenerata e 5-të
Gjerësia [mm]:
288
HDMI:
Kapaciteti i memories [GB]:
4
Kartë grafike:
Intel HD Graphics
Kodi:
81A400G9CK
Lansuar:
27. 3. 2018
Lartësia [mm]:
17,7
Lloj i kartës së rrjetit:
WLAN
Lloji i ekranit:
E pashkëlqyeshme
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
LPDDR4 (në pllakë amë)
Lloji i procesorit:
Intel Celeron
Lloji i SSD:
Flash (në pllakë amë)
Memorie e brendshme [GB]:
32
Modeli i procesorit:
N3350 (1.1/2.4GHz 2 bërthama /2 threads)
Ngjyra:
Kaltër
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Pesha [kg]:
1.15
Prodhuesi:
Lenovo
Rezolucioni i ekranit:
1366 x 768 (HD)
Sistemi operativ:
Windows 10 Pro
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Trashësia [mm]:
200,9
USB-C:

Bashkangjitja Laptop Lenovo IdeaPad 120S-11IAP edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE