Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Laptop Lenovo IdeaPad 320-15IAP, Intel Pentium N4200, 4GB RAM, 128GB SSD, 15.6" Full HD, Intel HD Graphics, i kuq / rozë

Kodi i produktit:
223063
Bluetooth:
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Tastierë numerike:
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Sistemi operativ:
Windows 10 Home

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
381.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 31.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Lenovo IdeaPad 320-15IAP është i përsosur për punë të përditshme në zyrë apo shtëpi dhe vjen me dizajn modern e tejet elegant. Ky laptop vjen me ekran 15.6", kualitet Full HD dhe rezolucion 1920 x 1080, të shoqëruar me kartelë garfike Intel HD Graphics përmes së cilës shfaq imazhe me kualitet të lartë dhe ngjyra të qarta. Si pjesë përbërëse ky laptop posedon procesor katër bërthamësh Intel Pentium N4200 i cili operon në frekuencë prej 1.1 GHz deri në 2.5GHz në TurboBoost. Poashtu, është i kombinuar me RAM memorie 4GB të llojit DDR3 dhe memorie të brendshme 128GB SSD. Laptopi nuk ka disk optik DVD ± RW, kurse për lidhje me pajisje tjera përdorë teknologjitë Wi-Fi ac, Bluetooth, Gigabit Ethernet si dhe portet USB (një 3.0/3.1 Gen1 dhe një 2.0), dhe HDMI. Gjithashtu, ka lexues të kartave të memories, kamerë si dhe furnizohet me bateri 30 Wh. Laptopi vjen me sistem operativ Windows 10 Home dhe me ngjyrë të kuqe.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Diagonalja e ekranit ["]:
15.6
Drive optik:
DVD
EAN:
1919990814674
Frekuenca e memories [MHz]:
1600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Intel Pentium (Apollo Lake/gjenerata 5)
Gjerësia [mm]:
378
HDMI:
Kapaciteti i memories [GB]:
4
Kartë grafike:
Intel HD Graphics
Kodi:
80XR0104CK
Lansuar:
27. 9. 2017
Lartësia [mm]:
22.9
Lloj i kartës së rrjetit:
LAN, WLAN
Lloji i ekranit:
E pashkëlqyeshme
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Pentium
Lloji i SSD:
2.5 SATA
Memorie e brendshme [GB]:
128
Modeli i procesorit:
N4200 ( 1.1/2.5GHz 4 bërthama/4 threads)
Ngjyra:
Kuq
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
1
Pesha [kg]:
2.2
Prodhuesi:
Lenovo
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Tastierë numerike:
Trashësia [mm]:
260

Bashkangjitja Laptop Lenovo IdeaPad 320-15IAP edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE