Laptop Lenovo IdeaPad 320S-14IKBR, Intel Core i3, 4GB RAM, 256GB SSD, 14" Full HD, Intel HD Graphics, i hirtë

Kodi i produktit:
235226
Bluetooth:
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Trashësia [mm]:
236,5
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Sistemi operativ:
Windows 10 Home

Si të porosisim në Gjirafa50?

477.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 39.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera tek pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë radhitjen e tyre.

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Diagonalja e ekranit ["]:
14
Drive optik:
Jo
EAN:
192330293754
Frekuenca e memories [MHz]:
2400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Kaby Lake R - gjenerata e 8-të
Gjerësia [mm]:
327,4
HDMI:
Kapaciteti i memories [GB]:
4
Kartë grafike:
Intel HD Graphics
Kodi:
81BN007QCK
Lansuar:
24. 4. 2018
Lartësia [mm]:
19,3
Lloj i kartës së rrjetit:
WLAN
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i3
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/AHCI (slot)
Memorie e brendshme [GB]:
256
Modeli i procesorit:
8130U(2.2/3.4GHz 2 bërthama / 4 threads)
Ngjyra:
Hiri
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
1
Pesha [kg]:
1.69
Prodhuesi:
Lenovo
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Trashësia [mm]:
236,5
USB-C:

Bashkangjitja Laptop Lenovo IdeaPad 320S-14IKBR edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE