Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop Lenovo IdeaPad 330-15IGM, Intel Pentium N5000, 4GB RAM, 2TB HDD, 15.6" Full HD, Intel UHD Graphics, i zi

Kodi i produktit:
242359
Bluetooth:
Lloji i procesorit:
Intel Pentium
TPM:
Tastierë numerike:
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n

Si të porosisim në Gjirafa50?

408.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 34.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Laptopi Lenovo IdeaPad 330-15IGM është i pajisur me një procesor Intel Pentium N5000 4-core që punon në 1.1 GHz ose deri në 2.7 GHz në mënyrë turboboost dhe me 4 GB memorie DDR4 (1 modul / 1 slot). 15.6 "Full HD ekran ka një rezolucion prej 1366 x 768 piksele dhe një kartelë grafike Intel Graphics UHD .Për te dhënat e përdoruesit është projektuar hard drive 2 TB HDD, mund ta pëeërdorim pa WiFi dhe Bluetooth, Wired Ethernet, plus një palë USB portesh (1x 3.0 / 3.1 Gen 1 dhe 1x 2.0), vlen të përmendim kamerën HD të cilësisë së lartë. Laptopi vjen me sistemin operativ Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Diagonalja e ekranit ["]:
15.6
Drive optik:
DVD
EAN:
192563277682
Frekuenca e memories [MHz]:
2400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Gemini Lake - gjenerata e 6-të
Gjerësia [mm]:
378
HDMI:
Kapaciteti i memories [GB]:
8
Kartë grafike:
Intel UHD Graphics
Kodi:
81D1003CCK
Lansuar:
10. 8. 2018
Lartësia [mm]:
22.9
Lloj i kartës së rrjetit:
LAN, WLAN
Lloji i ekranit:
E pashkëlqyeshme
Lloji i hard diskut:
HDD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Pentium
Memorie e brendshme [GB]:
2000
Modeli i procesorit:
N5000(1.1/2.7GHz 4 bërthama /4 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
1
Pesha [kg]:
2.2
Prodhuesi:
Lenovo
Rezolucioni i ekranit:
1366 x 768 (HD)
Rotullimet e hard diskut [rpm]:
5400
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Tastierë numerike:
TPM:
Trashësia [mm]:
260

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE