Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop Lenovo IdeaPad 330-17IKB, Intel Core i3, 8GB RAM, 2TB HDD, 17.3" HD, NVIDIA GeForce MX130, i hirtë

Kodi i produktit:
248409
Bluetooth:
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot), LPDDR4 (në pllakë amë)
Trashësia [mm]:
292,6
Tastierë numerike:
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
634.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 52.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera e këtij laptopi tek pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë rradhitjen e tyre.

Lenovo IdeaPad 330 - 17IKB është seri e laptopëve që vijnë me çmim të volitshëm por ju sjellin performancë të mjaftueshme për t'u argëtuar maksimalisht apo për të punuar me efiçiencë kudo që gjindeni. Laptopi vjen i pajisur me procesorin 2 bërthamësh Intel Core i3-7020U i cili kombinohet me 8GB RAM memorie të llojit DDR4, ekranin me madhësi 17.3", kualitet HD dhe rezolucion prej 1600 x 900 piksela si dhe kartelën grafike NVIDIA GeForce MX130 me 2GB memorie GDDR5 për t'ju sjellur imazhe të pastërta si dhe mundësi për hapjen e të gjitha aplikacioneve dhe programeve të nevojshme. Pos kësaj, laptopi mban 2TB HDD për ruajtjen e të dhënave, ka një mori porte USB, portin HDMI, lexuesin e kartelave të memories, kamerën e integruar HD si dhe funksionon me sistemin operativ Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Diagonalja e ekranit ["]:
17.3
Drive optik:
DVD
Frekuenca e memories [MHz]:
2133
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Kaby Lake - gjenerata e 7-të
Gjerësia [mm]:
418
HDMI:
Kapaciteti i memories grafike [MB]:
2048
Kapaciteti i memories [GB]:
8
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce MX130
Kodi:
81DK0037CK
Lansuar:
8. 11. 2018
Lartësia [mm]:
24.9
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i ekranit:
E pashkëlqyeshme
Lloji i hard diskut:
HDD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot), LPDDR4 (në pllakë amë)
Lloji i procesorit:
Intel Core i3
Memorie e brendshme [GB]:
2000
Modeli i procesorit:
7020U (2.3GHz 2 bërthama / 4 threads)
Ngjyra:
Hiri
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Pesha [kg]:
2.8
Prodhuesi:
Lenovo
Rezolucioni i ekranit:
1600 x 900 (HD+)
Rotullimet e hard diskut [rpm]:
5400
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Tastierë numerike:
Trashësia [mm]:
292,6
USB-C:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE