Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop Lenovo IdeaPad S340-14API, 14 ", AMD Ryzen 3, 8GB RAM, 128GB SSD, Radeon Vega 3, i hirtë

Kodi i produktit:
278124
Bluetooth:
V4.2
Pesha kg:
1.69
Modeli i procesorit:
3200U (2.6/3.5GHz, 2 bërthama / 4 threads)
Ngjyra:
Hiri
Numri i hard disqeve:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

392.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
9 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 32.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare. Lenovo IdeaPad S340 Series është një laptop elegant, i lehtë dhe i fuqishëm që gjithmonë mund të bartni me vete. Kjo gamë e laptopëve është e përshtatshme për përdorim të gjithanshëm të zyrës, shtëpisë dhe argëtimit. Lidhu me IdeaPad në Internet me Wi-Fi të shpejtë 802.11 ac. Kjo ndërfaqe ofron shpejtësi lidhjeje disa herë më të larta se standardi 802.11 b / g / n. Me një Wi-Fi cilësor, do të jeni në internet pa kabllo. Dashamirët e filmit gjithashtu do të jenë të kënaqur të dëgjojnë altoparlantët stereo të aktivizuara nga Dolby Audio për audio me detaje të plota. Komunikimi VOIP, video konferencat dhe lojrat do të kenë gjithashtu një tingull të shkëlqyeshëm. Me një kamerë dhe mikrofon të integruar, ju merrni mundësi të shkëlqyera të komunikimit në internet me kolegët, miqtë dhe familjen. Imazhet e mprehta dhe tingulli i qartë do t'ju shoqërojnë në lëvizje, në zyrë dhe në shtëpi. Paneli me prekje i përshtatshëm, i mbështetur në gjeste në kombinim me një tastierë ergonomike ju ofron një lehtësi të paparë për llogaritjen afatgjatë. WiFi dhe teknologjia wireless Bluetooth janë gjithashtu thelbësore. Përdorni ndërfaqen multimedia HDMI për të lidhur një pajisje të ekranit të jashtëm. Në qendër të këtij modeli të laptopit Lenovo IdeaPad S340-14API është procesori 2-bërthamësh AMD Ryzen 3 3200U, i cili përmban teknologji SMT për shumëfishim të qetë me aftësinë për të përpunuar deri në 2 procese në të njëjtën kohë. Ai operon me një frekuencë prej 2.6 GHz, ose deri në 3.5 GHz në modalitetin Turbo Boost, dhe plotësohet më tej nga 8 GB memorie DDR4 (4 GB për pllakë / 4 GB slot). Pamjet në ekranin 14 " IPS Full HD me rezolucion prej 1920 x 1080 piksel, sigurohen nga kartela grafike AMD Radeon Vega 3. Për të dhënat e përdoruesit kujdeset disku 128 GB SSD M.2 PCIe NVMe (+ një slot i lirë 2.5"). Ndërfaqet e rrjetit përfshijnë wireless Wi-Fi dhe Bluetooth 4.2. Ekziston edhe një kamerë e dobishme HD, 2x porte USB 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1, një port USB-C 3.1 / 3.2 Gen 1, një lexues i kartave të memories, një lidhës i kombinuar audio dhe një tastierë me ndriçim. Shasia është bërë prej alumini dhe PC / ABS. Bateria është 52.5 Wh. Laptopi përdor sistemin operativ Windows 10 Home në modalitetin S.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
V4.2
Diagonalja e ekranit:
14
Drive optik:
Jo
Frekuenca e memories MHz:
2400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Picasso - gjenerata e 8-të
Gjerësia mm:
322,7
HDMI:
Jetëgjatësia maksimale e baterisë h:
8
Kapaciteti i memories GB:
8
Kapaciteti i SSD-së GB:
128
Kartë grafike:
AMD Radeon Vega 3
Lartësia mm:
17.9
Lloj i kartës së rrjetit:
WLAN
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i kartës së videos:
Integruar
Lloji i memories:
LPDDR4 (në pllakë amë)
Lloji i procesorit:
AMD Ryzen 3
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme GB:
128
Modeli i procesorit:
3200U (2.6/3.5GHz, 2 bërthama / 4 threads)
Ngjyra:
Hiri
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
2
Numri i porteve USB-C 3.13.2 Gen 1:
1
Pa pjesë të veçantë numerike:
Pesha kg:
1.69
Prodhuesi:
Lenovo
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Sistemi operativ:
Windows 10 në modalitetin S
Slot për memorie:
1 (0 i lirë)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Tastier me ndriçim:
Trashësia mm:
230.5

Bashkangjitja Laptop Lenovo IdeaPad S340-14API edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE