Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop Lenovo IdeaPad S540-13IML, 13.3 ", Intel Core i7, 16GB RAM, 1 TB SSD, GeForce MX250, i kaltër

Kodi i produktit:
278130
Bluetooth:
V5.0
Pa pjesë të veçantë numerike:
Memorie e brendshme GB:
1000
Modeli i procesorit:
10510U (1.8/4.9GHz, 4 bërthama / 8 threads)
Ngjyra:
Kaltër

Si të porosisim në Gjirafa50?

1253.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 104.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare. Seria Lenovo IdeaPad S540 ofron performancë të jashtëzakonshme dhe pamje të klasit të parë. Është një laptop elegant, i lehtë dhe i fuqishëm që gjithmonë mund ta marrësh me vete. Kjo gamë e laptopëve është e përshtatshme për përdorim të gjithanshëm të zyrës, shtëpisë dhe argëtimit. Ekrani me rezolucion të lartë QHD garanton imazhe tepër të mprehta me një teknologji të gjerë të këndit të shikimit IPS. Lidhu me IdeaPad në internet me një Wi-Fi tepër të shpejtë. Kjo ndërfaqe ju ofron lidhje disa herë më të shpejtë sesa standardet. Me një Wi-Fi cilësor, do të jeni në internet pa kabllo. Me altoparlantët stereo, ju mund të shijoni tingullin e plotë në kompjuterin tuaj kudo që të jeni. Me laptopin tuaj, tani mund të rrethoheni me një tingull të fuqishëm që ju tërheq në atë që po ndodh në ekranin tuaj. Do të shijoni gjithashtu jetën e baterisë deri në 18.5 orë (bateri 56Wh) në varësi të konfigurimit, përdorimit, aplikacioneve dhe cilësimeve të menaxhimit të energjisë. Kjo ju liron nga kablloja e energjisë dhe ju lejon të punoni ose argëtoheni gjatë gjithë ditës. Paneli me prekje i përshtatshëm dhe i mbështetur në gjeste në kombinim me një tastierë ergonomike ju ofron një lehtësi të paparë për llogaritjen afatgjatë. WiFi dhe teknologjia wireless Bluetooth janë gjithashtu thelbësore. Në qendër të këtij modeli të laptopit Lenovo IdeaPad S540-13IML është procesori 4-bërthamësh Intel Core i7-10510U, i cili përmban teknologji HyperThreading për shumëfishim të qetë me aftësinë për të përpunuar deri në 2 procese në të njëjtën kohë. Ai operon me një frekuencë prej 1.8 GHz, ose deri në 4.9 GHz në modalitetin Turbo Boost, dhe plotësohet më tej nga 16 GB memorie DDR4 (në pllakë / pa slot). Pamjet në ekranin 13.3 " IPS QHD (2560 x 1600 pika, 300nits, 100% sRGB) ofrohen nga NVIDIA GeForce MX250 me 2GB memorie GDDR5. Disku 1 TB SSD M.2 PCIe NVMe përdoret për të dhënat e përdoruesit. Poashtu keni Wi-Fi dhe Bluetooth 5.0. Ekziston edhe një kamerë e dobishme IR / ToF / HD, 1x port USB 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1, 2x porte USB-C 3.1 / 3.2 Gen, një lidhës i kombinuar audio dhe një tastierë me ndriçim. Shasi e laptopit është bërë nga alumini. Bateria është 56 Wh. Laptopi përdor sistemin operativ Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
V5.0
Diagonalja e ekranit:
13.3
Drive optik:
Jo
Frekuenca e memories MHz:
2666
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Comet Lake - gjenerata e 10-të
Jetëgjatësia maksimale e baterisë h:
18.5
Kapaciteti i memories GB:
16
Kapaciteti i memories grafike MB:
2048
Kapaciteti i SSD-së GB:
1000
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce MX250
Lartësia mm:
15,95
Lloj i kartës së rrjetit:
WLAN
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i kartës së videos:
Integruar
Lloji i memories:
LPDDR4 (në pllakë amë)
Lloji i procesorit:
Intel Core i7
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Mbështet DisplayPort:
Mbështet Power Delivery:
Memorie e brendshme GB:
1000
Modeli i procesorit:
10510U (1.8/4.9GHz, 4 bërthama / 8 threads)
Ngjyra:
Kaltër
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
1
Numri i porteve USB-C 3.13.2 Gen 1:
2
Pa pjesë të veçantë numerike:
Pesha kg:
1.25
Prodhuesi:
Lenovo
Rezolucioni i ekranit:
2560 x 1600 (WQXGA)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Slot për memorie:
Nuk ka
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac/ax
Tastier me ndriçim:
TPM:

Bashkangjitja Laptop Lenovo IdeaPad S540-13IML edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE