Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop Lenovo Legion 5-15ARH05H, 15.6" Full HD, AMD Ryzen 5, 16GB RAM DDR4, 512GB SSD, NVIDIA GeForce RTX 2060, i zi

Kodi i produktit:
307262
Besueshmëria:
100 %
Ray-tracing:
Ano
Ndriçimi cdm2:
300
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrë e pasme:
RGB

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,121.50 
Ju kurseni : 242.00   (22%)
879.50 € * Përfshirë TVSH-në
22% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 73.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare.

Baza e këtij modeli të laptopit Lenovo Legion 5-15ARH05H është procesori 6-bërthamor AMD Ryzen 5 4600H, i cili operon me frekuencë prej 3 GHz ose deri në 4 GHz në modalitetin Turbo Boost dhe përmban teknologji SMT për shumëfishim më të butë të detyrave me aftësinë e përpunimit të deri në 2 procese njëkohësisht në një bërthamë të vetme. Procesori plotësohet më tej me 16 GB memorie operative DDR4 (2 module / 2 slote). Një hard disk 512 GB M.2 PCIe NVMe SSD është i disponueshëm për sistemin, të dhënat dhe aplikacionet (si dhe mundësia për të instaluar një disk tjetër SSD M.2).

Pamjet sigurohet nga një ekran 15.6 " 144 Hz IPS Full HD (1920 x 1080 px, 300 nits, 100% sRGB, Dolby Vision) në kombinim me një kartelë grafike të dedikuar NVIDIA GeForce RTX 2060 me 6 GB memorie GDDR6. Për të lidhur pajisjet periferike, ju do të gjeni 4x porte USB 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1 dhe USB 3.1 / 3.2 Tip-C Gen 1 (me mbështetje DisplayPort). Laptopi gjithashtu ka një lidhës HDMI dhe një lidhës audio të kombinuar. Rrjeti sigurohet nga lidhja wireless WiFi ac, Bluetooth 5.0 ose lidhja kabllore Gigabit Ethernet. Ekziston gjithashtu një kamerë HD dhe një tastierë e ndriçuar me 4 zona RGB. Shasia është bërë nga PC / ABS dhe mundësohet nga bateri 80 Wh. Laptopi vjen pa një sistem operativ.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Diagonalja e ekranit:
15,6
Drive optik:
Nuk eshte
EAN:
195235936689
Frekuenca e memories MHz:
3 200
Frekuencë Hz:
144
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Renoir
Gjerësia mm:
363,06
HDMI 2.0:
Jetëgjatësia maksimale e baterisë h:
5,7
Kapaciteti i memories GB:
16
Kapaciteti i memories grafike MB:
6 144
Kapaciteti i SSD-së GB:
512
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce RTX 2060
Kodi:
82B1006DCK
Lansuar:
29. 12. 2020
Lartësia mm:
26,1
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i kartës grafike:
Dedikuar
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
AMD Ryzen 5
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Materiali:
Plastike
Mbështet DisplayPort:
Memoria maksimale GB:
16
Memorie e brendshme GB:
512
Modeli i procesorit:
4600H(3/4GHz 6jader/12vláken)
Ndriçimi cdm2:
300
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrë e pasme:
RGB
Numri i bërthamave të procesorit:
6
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
4
Numri i porteve USB-C 3.1/3.2 Gen 1:
1
Përmbajtja e pakos:
Laptop, karikues
Pesha kg:
2,46
Prodhuesi:
Lenovo
Ray-tracing:
Ano
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
RJ-45:
Shtrirja e ngjyrave:
SRGB 100%
Sipërfaqja e ekranit:
Antireflexní
Sistemi operativ:
Nuk ka sistem operativ
Slot për memorie:
2 (0 e lire)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac/ax
Tastier me ndriçim:
Tastierë numerike:
TPM:
Trashësia mm:
259,61
Verzioni i Bluetooth:
V5.0
VR Ready:
Ano

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE