Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop Lenovo ThinkBook 15-IIL, 15.6 ", Intel Core i5, 16GB DDR4 RAM, 256GB SSD, 1TB HDD, AMD Radeon 630, i hirtë

Kodi i produktit:
296946
Besueshmëria:
100 %
Pesha kg:
1.8
Mbështet Power Delivery:
Memorie e brendshme GB:
1 256
Modeli i procesorit:
1035G4(1.1/3.7GHz 4 bërthama / 8 threads)

Si të porosisim në Gjirafa50?

787.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj

Koha e dërgesës: E papërcaktuar

Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 65.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare. Laptopi i serisë Lenovo ThinkBook 15 është elegant, i hollë dhe i lehtë. Është një zgjidhje e shkëlqyeshme për udhëtime, për përdorim të përditshëm të biznesit, për studentët dhe gjithashtu mund të përdoret në familje. Është i sigurt, i besueshëm dhe ju lejon të punoni në mënyrë produktive. Ky model i laptopit Lenovo ThinkBook 15-IIL është i pajisur me një procesor 4-core Intel Core i5-1035G1, i cili ka teknologji HyperThreading për multitasking më të qetë me aftësinë për të përpunuar deri në 2 procese njëkohësisht në një bërthamë. Procesori operon me një frekuencë prej 1 GHz, ose deri në 3.6 GHz në modalitetin TurboBoost dhe plotësohet me 16 GB RAM DDR4 (1 modul / 1 slot ). Ekrani 15.6 " IPS Full HD ka një rezolucion prej 1920 x 1080 piksel dhe shfaqet në një kartë grafike AMD Radeon 630 2 GB GDDR5. Hard disqet 256 GB SSD M.2 PCIe NVMe dhe 1 TB HDD janë të destinuara për të dhënat e përdoruesit. Prej ndërfaqeve përfshihen Gigabit Ethernet, wireless Wi-Fi ax dhe Bluetooth 5.0, HDMI, USB i fshehur 2.0, 2x USB 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1, USB Type-C 3.1 / 3.2 Gen 1 dhe USB Type-C 3.1 / 3.2 Gen 2. E fundit, por jo më pak e rëndësishmja, kamera HD e integruar, lexuesi i kartave të memories, lexuesi i gjurmëve të gishtërinjëve, tastiera me ndriçim dhe lidhësi i kombinuar audio. Shasia është bërë nga një kombinim i aluminit (mbulesa e ekranit) dhe PC / ABS (baza). Laptopi mundësohet nga një bateri 45 Wh dhe vjen pa një sistem operativ.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
Diagonalja e ekranit:
15.6
Drive optik:
Jo
EAN:
195042111361
Frekuenca e memories MHz:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Ice Lake - gjenerata e 10-të
Gjerësia mm:
364
HDMI:
Jetëgjatësia maksimale e baterisë h:
9
Kapaciteti i HDD-së GB:
1000
Kapaciteti i memories GB:
16
Kapaciteti i memories grafike MB:
2048
Kapaciteti i SSD-së GB:
256
Kartë grafike:
AMD Radeon 630
Kodi:
20SM007NCK
Lansuar:
4. 9. 2020
Lartësia mm:
18,9
Lexues i shenjave të gishtërinjëve:
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i hard diskut:
SSD + HDD
Lloji i kartës grafike:
E dedikuar
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Materiali:
Hliník, Plast
Mbështet DisplayPort:
Mbështet Power Delivery:
Memorie e brendshme GB:
1 256
Modeli i procesorit:
1035G4(1.1/3.7GHz 4 bërthama / 8 threads)
Ngjyra:
Hirtë
Numri i hard disqeve:
2
Numri i porteve USB-A 2.0:
1
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
2
Numri i porteve USB-C 3.1/3.2 Gen 1:
1
Numri i porteve USB-C 3.1/3.2 Gen 2:
1
Përmbajtja e pakos:
Adapter, laptop
Pesha kg:
1.8
Prodhuesi:
Lenovo
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
RJ-45:
Rotullimet e hard diskut rpm:
5400
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Sistemi operativ:
Nuk ka
Slot për memorie:
1 (0 volných)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Tastier me ndriçim:
Tastierë numerike:
TPM:
Trashësia mm:
245
Verzioni i Bluetooth:
V5.0

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE