Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop Lenovo ThinkBook X1 Fold, 13.3", Intel Core, 8GB RAM, 1TB SSD

Kodi i produktit:
278589
Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
V5.0
Diagonalja e ekranit:
13.3
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësia maksimale e baterisë h:
11

Si të porosisim në Gjirafa50?

381.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 31.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare. Ekziston një përparim tjetër teknologjik në fushën e kompjuterëve portativ. Është një laptop Lenovo ThinkBook X1 Fold me ekran fleksibël me sipërfaqe të plotë. Risia Lenovo ju sjell një përvojë të re të përdoruesit dhe përcakton një lloj laptopi të ri. Hyni në të ardhmen e teknologjisë me ThinkBook X1 Fold. I ndërtuar në një kombinim të lidhjeve të lehta dhe fibrave të karbonit, kjo risi revolucionare mbrohet nga një mbulesë metalike, kështu që ruan qëndrueshmërinë dhe besueshmërinë e natyrshme në Lenovo Think. Edhe duke peshuar më pak se 1 kilogram, ai është ende një laptop me ekran të plotë me një ekran fleksibël OLED 13.3 inç. Përparësitë e ekraneve fleksibël janë të pamohueshme. Ndërsa punoni, ju mund të kaloni pa dyshim ndërmjet një larmie të gjerë të aplikacioneve, nga vendosja klasike kompakte në një ekran plotësisht të sheshtë. Brenda Lenovo ThinkBook X1 Fold, gjejmë një procesor Intel Core që kursen energji në specifikime të ndryshme, në varësi të versionit, i cili plotësohet me deri në 8 GB memorie dhe deri në 1TB të një disku PCIe NVMe SSD. Ekrani me prekje 13.3 " ka një rezolucion prej 2048 x 1536 pikash. Do të gjeni dy lidhës USB Tip-C në trupin e laptopit, përfshirë Wi-Fi të shpejtë, Bluetooth 5.0 dhe lidhje të shpejtë celulare. Jetëgjatësia e baterisë është deri në 11 orë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
V5.0
Diagonalja e ekranit:
13.3
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësia maksimale e baterisë h:
11
Kapaciteti i memories GB:
8
Kapaciteti i SSD-së GB:
1000
Lansuar më:
10. 1. 2020
Lloj i kartës së rrjetit:
WLAN
Lloji i hard diskut:
SSD
Numri i hard disqeve:
1
Prodhuesi:
Lenovo
Rezolucioni i ekranit:
2048 x 1536
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac/ax

Bashkangjitja Laptop Lenovo ThinkBook X1 Fold edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE