Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop UMAX 13Wa Ultra, i hirtë

Kodi i produktit:
248486
Besueshmëria:
85 %
Numri i porteve USB-A 2.0:
1
Lloji i SSD:
Flash (në pllakë amë)
Memorie e brendshme GB:
64
Micro HDMI:

Si të porosisim në Gjirafa50?

332.50 
Ju kurseni : 53.00   (16%)
279.50 € * Përfshirë TVSH-në
16% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 23.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare.

Latopi UMAX vjen me dizajn unik dhe me përformancé dhe teknologjinë më të fundit.

Baza e këtij laptopi është procesori Intel Pentium N4200 me frekuencë 1.1 Ghz deri në 2.5 me formën TurboBoost Ghz dhe plotësohet me 4 GB memorie DDR3 . Të dhënat tuaja ruhen në diskun M.2 SSD PCIe me kapacitet 64 GB dhe me microSd kartë me kapacitet 128 GB si dhe vjen me ekranin me madhësi 13.3 "IPS kualitet Full HD me rezolucion 1920 x 1080 piksela të kombinuar me kartën grafike Intel HD Graphics për t'ju sjellur imazhe të bukura, të detajizuara dhe përformancë të lartë kompjuterike.

Për lidhjen e pajisjeve periferike ekzistojnë portet 1 x USB Type-C, 1x USB 3.0 / 3.1 Gen 1, 1x USB 2.0. Gjithashtu, produkti është i pajisur me miniHDMI, altoparlantë stereo, 2 mikrofona dhe lidhës audio.

Laptopi vjen me sistemin operativ Windows 10 HOME.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
85 %
Bluetooth:
Diagonalja e ekranit:
13.3
Drive optik:
Jo
EAN:
8595142717234
Frekuenca e memories MHz:
1600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Apollo Lake - gjenerata e 5-të
Gjerësia mm:
318
Kapaciteti i memories GB:
4
Kartë grafike:
Intel HD Graphics
Kodi:
UMM23013U
Lansuar:
2. 11. 2018
Lartësia mm:
13
Lexues i shenjave të gishtërinjëve :
Lloj i kartës së rrjetit:
WLAN
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i kartës së videos:
Integruar
Lloji i memories:
LPDDR3 (në pllakë amë)
Lloji i procesorit:
Intel Pentium
Lloji i SSD:
Flash (në pllakë amë)
Memorie e brendshme GB:
64
Micro HDMI:
Modeli i procesorit:
N4200 ( 1.1/2.5GHz 4 bërthama/4 threads)
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 3.1 Gen 1:
1
Pesha kg:
1.3
Prodhuesi:
Umax
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Trashësia mm:
211
USB-C:
Vendi i origjinës:
Czechia

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE