Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kompjuter mini MSI Cubi-N-020BEU

Kodi i produktit:
204987
Drive optik:
Jo
Lloji i procesorit:
Intel Pentium
Varje në mur:
Ueb-i i prodhuesit:
Msi.com.tw
Trashësia [mm]:
112

Si të porosisim në Gjirafa50?

181.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 15.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania MSI është e njohur për prodhimin e produkteve në sektorin e teknologjisë elektronike dhe për aksesorët e tyre. Tani kompania MSI na ofron mundësin të pajisemi me kompjuterin mini të serisë Cubi-N020BEU, i cili është i pajisur e 4 bërthama procesor Intel Pentium N3710 i cili punon me frekuencë prej 1.6 GHz me mundësi rritje deri në 2.56 GHz falë teknologjisë TurboBoost. Kompjuteri nuk ka të integruar Ram memorie mirëpo ka portet të cilat i mundësojnë përdoruesit të vendosë për Ram memorien e nevojshme që lejon kapacitetin prej 8GB DDR3L me frekuencë prej 1600 MHz. E njëjta vlen edhe për Hard Disk i cili ka portin e veçantë mSATA 1. Për kartelë grafike ka të integruar Intel HD Graphics. Kompjuteri ka një seri prej porteve ku janë të përfshira 4 porte USB 3.1, porti HDMI dhe VGA e cila mundëson lidhjen me 2 monitor të ndarë, portin për zë dhe lidhjen me internet Gigabit Ethernet. Ky kompjuter nga MSI nuk ka të instaluar sistem operativ.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drive optik:
Jo
EAN:
4719072468767
Energjia elektrike maksimale [W]:
40
Frekuenca e memories [MHz]:
1 600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Braswell - gjenerata e 4-të
Gjerësia [mm]:
116
HDMI:
Kartë grafike:
Intel HD Graphics
Kodi i prodhuesit:
CUBI N-020BEU
Lartësia [mm]:
44,47
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i hard diskut:
Jo
Lloji i memories:
DDR3 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Pentium
Modeli i procesorit:
N3710 (1.6/2.56GHz 4 bërthama/4 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Përmasat e kapëses VESA:
100 x 100
Pesha [kg]:
465
Prodhuesi:
MSI
Sistemi operativ:
Jo
Standardet Wi-Fi:
N
Trashësia [mm]:
112
Ueb-i i prodhuesit:
Msi.com.tw
Varje në mur:
VGA [D-Sub]:

Bashkangjitja Kompjuter mini MSI Cubi-N-020BEU edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE