Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop Dell Inspiron 14z (5491), 14'', Intel Core i5, 8GB RAM, 256GB SSD, Intel UHD Graphics 620, i argjendtë

Kodi i produktit:
281025
Bateri:
3-qelizore, 42Wh
Numri i porteve USB-C 3.13.2 Gen 1:
1
Mbështet Power Delivery:
Memorie e brendshme GB:
256
Modeli i procesorit:
10210U(1.6/4.2GHz 4-bërthama/8-threads)

Si të porosisim në Gjirafa50?

852.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 71.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare. Dell Inspiron 14z është dizajnuar që të përshtatet për të gjitha kërkesat tuaja specifike. Laptopi mban performancë të lartë, karakteristika shumë praktike dhe është më i lehtë dhe më i hollë sesa paraardhësit e tij. Punoni me efiçiencë dhe argëtohuni maksimalisht me këtë seri të laptopëve. Aksesori vjen i pajisur me procesorin 4 bërthamësh Intel Core i5-10210U i cili kombinohet me 8GB RAM memorie të llojit DDR4, ekranin me prekje (touch) me madhësi 14", kualitet Full HD dhe rezolucion prej 1920 x 1080 piksela si dhe kartelën grafike Intel UHD Graphics 620 për t'ju mundësuar që të shihni imazhe të pastërta dhe të detajizuara si dhe performancë të shpejtë kompjuterike. Pos kësaj, laptopi mban 256GB SSD për ruajtjen e të dhënave, mban një mori portesh USB për lidhje me pajisje të tjera periferike, është pajisur me kamerë praktike HD, lexues të gishtërinjëve dhe lexues të kartelave të memories, mban portet HDMI dhe audio jack si dhe funksionon me sistemin operativ Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri:
3-qelizore, 42Wh
Bluetooth:
Diagonalja e ekranit:
14
Drive optik:
Jo
Frekuenca e memories MHz:
2666
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Comet Lake - gjenerata e 10-të
Gjerësia mm:
328
HDMI:
Kapaciteti i memories GB:
8
Kapaciteti i SSD-së GB:
256
Kartë grafike:
Intel UHD Graphics 620
Lartësia mm:
19,95
Lexues i shenjave të gishtërinjëve:
Lloj i kartës së rrjetit:
WLAN
Lloji i ekranit:
Touch (me prekje), IPS
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i kartës së videos:
Integruar
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Mbështet DisplayPort:
Mbështet Power Delivery:
Memorie e brendshme GB:
256
Modeli i procesorit:
10210U(1.6/4.2GHz 4-bërthama/8-threads)
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
1
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
2
Numri i porteve USB-C 3.13.2 Gen 1:
1
Pa taste numerike:
Pesha kg:
1.67
Prodhuesi:
Dell
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Slot për memorie:
2 (1 të lirë)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Tastier me ndriçim:
Trashësia mm:
232,8

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE