Kompjuter HAL3000 Online Gamer by MSI, 8GB RAM, 1TB HDD, NVIDIA GeForce GTX 1050, i zi

Kodi i produktit:
209232
DisplayPort:
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Rotullimet e hard diskut [rpm]:
7 200
Prodhuesi:
HAL3000

Si të porosisim në Gjirafa50?

689.50
599.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 49.96 € në muaj

Përshkrimi i produktit

Kompjuteri "HAL3000" vjen me chipset-in Intel B150 i pajisur me procesorin 2 bërthamësh Intel Pentium G4560, i cili funksionon në frekuencën 3.5GHz dhe mund të procesoj 4 udhëzime në të njëjtën kohë nëpërmjet platformës HyperThreading. Kompjuteri ka 8GB RAM DDR4 memorie i cili funksionon nën 2133 MHz. Kartela grafika e tij është MSI GTX OC me chip-in NVIDIA GeForce GTX 1050, i cili ka 2GB RAM GDDR5 të veten, 1 port DisplayPort, 1 port HDMI dhe 1 port DVI. Për ruajtjen e të dhënave dhe aplikacioneve kompjuteri mban 1TB HDD WD Blue. Gjithashtu ka lexuesin optik të CD-ve. I ka 4x porta USB 3.0 / 3.1 Gen 1 në pjesën e pasme , 2x USB 3.0 / 3.1 Gen 1 një pjesën e përparme, dhe 2 porte USB 2.0 në pjesën e pasme. I gjithë kompjuteri gjindet brenda kaskës SilentiumPC Regnum RG1 Pure BLack, që ka një kuti të rrymës me fuqi 350W SilentiumPC Elementum E1 SI me efiçiencë deri në 85%. Sistemi operativ i saj është Windows 10 Home.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

DisplayPort:
Drive optik:
DVD
DVI:
EAN:
8592457116837
Energjia elektrike maksimale [W]:
350
Frekuenca e memories [MHz]:
2 133
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Kaby Lake - gjenerata e 7-të
Gjerësia [mm]:
208
HDMI:
Kapaciteti i memories grafike [MB]:
2 048
Kapaciteti i memories [GB]:
8
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce GTX 1050
Kodi i prodhuesit:
PCHS21691
Lansuar:
7 Mars 2017
Lartësia [mm]:
447
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN
Lloji i hard diskut:
HDD
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Pentium
Memorie e brendshme [GB]:
1 000
Modeli i procesorit:
G4560 (3.5GHz 2 bërthama /4 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
6
Prodhuesi:
HAL3000
Rotullimet e hard diskut [rpm]:
7 200
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Trashësia [mm]:
430

Bashkangjitja Kompjuter HAL3000 Online Gamer by MSI edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE