Kompjuter HAL3000 Enterprice Gamer, i zi

Kodi i produktit:
219481
Drive optik:
DVD
Lloji i hard diskut:
HDD
TPM:
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Rotullimet e hard diskut [rpm]:
7 200

Si të porosisim në Gjirafa50?

651.50 
573.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 47.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompjuter për lojëra dhe multimedia në të cilin kombinohen çmimi i arsyeshëm dhe performanca e balancuar. Gjithashtu është i përshtatshëm për punë normale dhe studime. Baza e raportit të bordit MSI-PRO H110 VD Intel kartelë H110 2-bërthamës është pajisur me një procesor Intel Core i3-7100, i cili funksionon në një frekuencë prej 3.9 GHz dhe ka teknologji HyperThreading me aftësinë për të përpunuar deri në 2 procese njëkohësisht në një bazë të vetme. Procesori është gjithashtu i pajisur me memorie Kingston DDR4 me kapacitet 8 GB dhe 2133 MHz. Prodhimi i imazhit ofrohet nga kartela grafike MSI GeForce GT 1030 në edicionin e OC me chip NVIDIA GeForce GT 1030, i cili ka 2 GB memorie GDDR5 dhe 1x output HDMI dhe 1x DVI. Për të dhënat dhe aplikacionet tuaja, është specifikuar një hard disk 1 TB HDD WD Blue. Ekziston edhe një makinë optike DVD ± RW. Ju gjithashtu keni disa porte USB: 2x USB 3.0 / 3.1 Gen 1 dhe 4x USB 2.0 në pjesën e prapme, 2x USB .0 / 3.1 Gen 1 dhe 2x USB 2.0 në pjesën e përparme. Pajisja ruhet në një kabinet kompjuteri Sharkoon VG4-V, ku furnizimi me energji mundësohet nga 350W Chieftex GPB-350S me fuqi deri në 85+.Kompjuteri operon me sistemin operativ Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drive optik:
DVD
DVI:
EAN:
8592457121275
Energjia elektrike maksimale [W]:
350
Frekuenca e memories [MHz]:
2 133
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Kaby Lake - gjenerata e 7-të
Gjerësia [mm]:
200
HDMI:
Kapaciteti i memories grafike [MB]:
2 048
Kapaciteti i memories [GB]:
8
Kartë grafike:
MSI GeForce GT 1030
Kodi i prodhuesit:
PCHS2194
Lartësia [mm]:
445
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN
Lloji i hard diskut:
HDD
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i3
Memorie e brendshme [GB]:
1 000
Modeli i procesorit:
7100 (3.9GHz 2 bërthama/4 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
6
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Prodhuesi:
HAL3000
Rotullimet e hard diskut [rpm]:
7 200
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
TPM:
Trashësia [mm]:
430

Bashkangjitja Kompjuter HAL3000 Enterprice Gamer edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE