Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop HP Envy 13 x360-ay0000nc, i zi + ON Site garacion, 13.3'', AMD Ryzen 3, 8GB RAM, 256GB SSD, AMD Radeon RX Vega 5, i zi

Kodi i produktit:
287631
Bateri:
3-qelizore, 51Wh
Pa taste numerike:
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Materiali:
Metal
Memorie e brendshme GB:
256

Si të porosisim në Gjirafa50?

915.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 76.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Përditësimi falas në Windows 11 në momentin që bëhet i disponueshëm: plani i azhurnimit është ende në përfundim dhe pritet të fillojë në fund të vitit 2021 dhe të vazhdojë deri në vitin 2022. Koha specifike e përditësimit do të ndryshojë nga pajisja në pajisje.

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare. HP Envy 13 x360-ay0000nc është dizajnuar që të përshtatet për të gjitha kërkesat tuaja specifike. Laptopi mban performancë të lartë, karakteristika shumë praktike dhe është më i lehtë dhe më i hollë sesa paraardhësit e tij. Punoni me efiçiencë dhe argëtohuni maksimalisht me këtë seri të laptopëve. Vjen i pajisur me procesorin 2 bërthamësh AMD Ryzen 3-4300U i cili kombinohet me 8GB RAM memorie të llojit DDR4, ekranin me madhësi 13.3", kualitet Full HD dhe rezolucion prej 1920 x 1080 piksela si dhe kartelën grafike AMD Radeon RX Vega 5 për t'ju mundësuar që të shihni imazhe të pastërta dhe të detajizuara si dhe performancë të shpejtë kompjuterike. Pos kësaj, laptopi mban 256GB SSD për ruajtjen e të dhënave, mban një mori portesh USB për lidhje me pajisje të tjera periferike, është pajisur me kamerë praktike HD, HDMI dhe audio jack si dhe funksionon me sistemin operativ Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri:
3-qelizore, 51Wh
Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
Diagonalja e ekranit:
13.3
Drive optik:
Jo
EAN:
195122147174
Frekuenca e memories MHz:
3200
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Renoir
Gjerësia mm:
306
Kapaciteti i memories GB:
8
Kapaciteti i SSD-së GB:
256
Kartë grafike:
AMD Radeon RX Vega 5
Kodi:
187M0EA
Lansuar:
20. 5. 2020
Lartësia mm:
16
Lloj i kartës së rrjetit:
WLAN
Lloji i ekranit:
Touch (me prekje), IPS
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i kartës grafike:
Integruar
Lloji i memories:
LPDDR4 (në pllakë amë)
Lloji i procesorit:
AMD Ryzen 3
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Materiali:
Metal
Memorie e brendshme GB:
256
Modeli i procesorit:
4300U(1.9/2.9GHz 2 bërthama/4 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
2
Pa taste numerike:
Përmbajtja e pakos:
Laps, adapter, laptop
Pesha kg:
1,32
Prodhuesi:
HP
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Slot për memorie:
Bez slotu
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Trashësia mm:
195
Verzioni i Bluetooth:
V5.0

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE