Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop HP Specter 15 x360-df0014nc, 15.6 ", Intel Core i7, 16GB DDR4, 2TB M.2 PCIe NVMe, i argjendtë

Kodi i produktit:
264639
Bluetooth:
V5.0
Rezolucioni i ekranit:
3480x2160
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Modeli i procesorit:
8565U(1.8/4.6GHz 4 bërthama / 8 threads)
Ngjyra:
Argjendtë

Si të porosisim në Gjirafa50?

1822.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 151.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë radhitjen e tyre. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare. Laptopi HP Specter x360 15-df PC gjithmonë ju jep performancë të mjaftueshme për aplikacionet më të vështira në një dizajn modern dhe elegant. Dizajni i ekranit plotësisht i rrotullueshëm deri në 360 ° ju lejon të përdorni laptopin si ju nevojitet. Modaliteti klasik i laptopit është ideal për punë dhe tableti plotësisht të kthyer është i mrekullueshme për argëtim. Shkrimi i shënimeve dhe vizatimi është po aq i natyrshëm sa me një stilolaps në letër falë teknologjisë së Windows Ink. Ju mund të shkruani, të vizatoni, të regjistroni dhe të ndani idetë tuaja me aplikacione të tilla si OneNote, PowerPoint dhe shumë të tjerë (Stylus është i përfshirë në konfigurime të zgjedhura ose shitet veçmas). Ju do të surprizoheni nga jeta e madhe e baterisë që ju lejon të punoni dhe të argëtoheni gjatë gjithë ditës. Dhe kur energjia të mbarojë, teknologjia HP Fast Charge ju merr për të karikuar pajisjen tuaj nga 0 në 50% kapacitet në rreth 30 minuta. Gjithashtu entuziastët e multimedias do të jenë të kënaqur edhe me teknologjinë audio dhe altoparlantët Bang & Olufsen që ofrojnë cilësi të jashtëzakonshme të zërit. Komunikoni me familjen, miqtë, kolegët, klientët dhe partnerët e biznesit duke përdorur teknologji të përparuar. Kamera me rezolucion të lartë, e kombinuar me tinguj të shkëlqyeshëm, garanton komunikim të përkryer të qartë. Në rastin e një modeli me një kamerë IR, ju do të merrni opsione më të përshtatshme për identifikim të shpejtë. Ky model i laptopit HP Specter x360 15-df përdor një procesor 4-core Intel Core i7-8565U që përmban teknologjinë HyperThreading për një shumëfishim të duhur, me aftësinë për të përpunuar deri në dy procese në të njëjtën kohë. Operon në një frekuencë prej 1.8 GHz me mundësinë e rritjes deri në 4.6 GHz në modalitetin TurboBoost. Procesori gjithashtu plotësohet me 16 GB memorie DDR4 (në pllakë / nuk ka slot). Të dhënat e imazhit për ekranin me prekje 15.6 "IPS Ultra HD (3840 x 2160 piksele, 400 nits, 100% sRGB, Corning Gorilla Glass) ofrohet nga kartela grafike NVIDIA GeForce MX150 2GB GDDR5. 2 TB M.2 PCIe SSD NVMe është gati për të dhënat e përdoruesit. Nuk ka asnjë disk optik. Për komunikim, laptopi është i pajisur me një numër të ndërfaqeve, duke përfshirë wireless Wi-Fi dhe Bluetooth 5.0. Gjithashtu janë të pranishme 2x USB-C / Thunderbolt 3, 1x USB 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1, HDMI 2.0, lexuesi i kartelës së memories, lexuesi i gjurmëve të gishtërinjëve, altoparlantët Bang & Olufsen, tastiera me ndriçim dhe kamera e integruar HP Wide IR Vision Full HD. Shasia është bërë prej alumini dhe është mundësuar nga bateritë me kapacitet 84 Wh. Gjithashtu është përfshirë një stylus. Ky laptop vjen me Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
V5.0
Diagonalja e ekranit:
15.6
Drive optik:
Jo
Frekuenca e memories [MHz]:
2666
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Whiskey Lake -gjenerata e 8-të
Gjerësia mm:
361
HDMI:
Kapaciteti i memories grafike [MB]:
2048
Kapaciteti i memories [GB]:
16
Kapaciteti i SSD-së [GB]:
2000
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce MX150
Kodi:
7NB19EA
Lansuar:
9. 7. 2019
Laps i përfshirë:
Lartësia mm:
19,3
Lexues i shenjave të gishtërinjëve :
Lloj i kartës së rrjetit:
WLAN
Lloji i ekranit:
Me prekje, IPS
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
LPDDR4 (në pllakë amë)
Lloji i procesorit:
Intel Core i7
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Modeli i procesorit:
8565U(1.8/4.6GHz 4 bërthama / 8 threads)
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
1
Pesha kg:
2,18
Prodhuesi:
HP
Rezolucioni i ekranit:
3480x2160
Sipërfaqja e ekranit:
E shkëlqyeshme
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Slot për memorie:
Jo
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Tastier me ndriçim:
Tastierë numerike:
Thunderbolt:
Trashësia mm:
250
USB-C:

Bashkangjitja Laptop HP Specter 15 x360-df0014nc edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE