Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Laptop Lenovo Yoga 730-13IWL, 13.3 ", Intel Core i7, 16GB RAM DDR4, 1TB SSD, Intel UHD Graphics, i hirtë

Kodi i produktit:
264910
Bateri:
4-qelizore, 48Wh
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
2
Lloji i procesorit:
Intel Core i7
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme [GB]:
1000

Si të porosisim në Gjirafa50?

1317.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 109.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë radhitjen e tyre. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare. Seria e re Lenovo Yoga 700 është krijuar për tu përshtatur me stilin e jetës tuaj. Është i fuqishëm, plot karakteristika praktike dhe më i lehtë se paraardhësit e tij. Shijoni punë të rehatshme, argëtim dhe udhëtime me Yoga 730-13. Ekrani me prekje HD ose Full HD (në varësi të konfigurimit) siguron imazhe tepër të mprehta me kënde të gjera shikimi IPS. Laptopi është optimizuar plotësisht për të punuar në ndërthurje me sistemin modern operativ Windows 10. Ju gjithashtu mund të shtoni Yogu 730-13 me Active Pen 2 për mënyra të reja për të përmirësuar kreativitetin tuaj. Me një laps aktiv, mund të vizatoni, shkruani, modifikoni dhe krijoni dokumente ashtu si përdorni stilolapsin dhe letrën. Active Pen 2 është opsional ose përfshihet në konfigurimet e zgjedhura. Poashtu, me altoparlantë stereo me cilësi të lartë, JBL ju jep një tingull mbresëlënës që ju tërheq, dhe me Dolby Atmos, do të përjetoni një tingull rrethues shumë mbresëlënës nga kufjet tuaja stereo. Lidhuni në Internet me Yoga për Wi-Fi jashtëzakonisht të shpejtë 802.11 ac. Kjo ndërfaqe ju ofron shpejtësi më të shpejtë lidhjeje sesa standardi 802.11n. Me Wi-Fi cilësor, gjithmonë do të jeni në lëvizje pa kabllo rrjeti të bezdisshme. Kurse, touchpadi në kombinim me tastierën ergonomike ju siguron rehati të paparë për informatikë afatgjatë. Ekziston integrimi i ndërfaqes USB 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1 dhe ndërfaqja universale USB Type-C / Thunderbolt 3 është gjithashtu e integruar. Ekzistojnë teknologji wireless Wi-Fi dhe Bluetooth. Në këtë rast, Lenovo Yoga 730-13IWL përmban një procesor 4-core Intel Core i7-8565U që ka teknologji HyperThreading për multitasking më të qetë me aftësinë për të përpunuar deri në 2 procese në të njëjtën kohë. Procesori operon me një frekuencë prej 1.8 GHz, ose deri në 4.6 GHz në modalitetin TurboBoost, dhe plotësohet më tej nga 16 GB memorie DDR4 (në pllakë / nuk ka slot). Ekrani me prekje 13.3 "IPS Full HD me 1920 x 1080 dots është siguruar nga Intel UHD Graphics. 1 TB SSD M.2 PCIe është krijuar për të dhënat e përdoruesve. Ndërfaqet e rrjetit përfshijnë Wi-Fi wireless dhe Bluetooth 4.1. Ekziston gjithashtu kamera HD, lexues i gjurmëve të gishtërinjëve, USB 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1, 2x USB Type-C / Thunderbolt 3, dhe tastiera me ndriçim. Bateria 48 Wh përdoret për furnizimi me energji elektrike. Lenovo Active Pen 2 me bateri është i përfshirë. Laptopi përdor sistemin operativ Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri:
4-qelizore, 48Wh
Bluetooth:
V4.1
Diagonalja e ekranit:
13.3
Drive optik:
Jo
Frekuenca e memories [MHz]:
2400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Whiskey Lake -gjenerata e 8-të
Gjerësia mm:
306,8
Jetëgjatësia maksimale e baterisë [h]:
11.5
Kapaciteti i memories [GB]:
16+
Kapaciteti i SSD-së [GB]:
1000
Kartë grafike:
Intel UHD Graphics 620
Kodi:
81JR008VCK
Lansuar:
19. 7. 2019
Laps i përfshirë:
Lartësia mm:
14,1
Lexues i shenjave të gishtërinjëve:
Lloj i kartës së rrjetit:
WLAN
Lloji i ekranit:
Me prekje, IPS
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
LPDDR4 (në pllakë amë)
Lloji i procesorit:
Intel Core i7
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme [GB]:
1000
Modeli i procesorit:
8565U(1.8/4.6GHz 4 bërthama / 8 threads)
Ngjyra:
Hiri
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
2
Pesha kg:
1.12
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Slot për memorie:
Nuk ka
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Tastier me ndriçim:
Trashësia mm:
216,3
USB-C:

Bashkangjitja Laptop Lenovo Yoga 730-13IWL edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE