Tablet Lenovo Yoga Book YB1-X91L, e kuqe

Kodi i produktit:
248361
Bluetooth:
Lloji i procesorit:
Intel Atom
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Sistemi operativ:
Windows 10 Pro
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1200 (WUXGA)

Si të porosisim në Gjirafa50?

641.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 53.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera e këtij laptopi tek pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë rradhitjen e tyre.

Tabletë inovative 2in1 me tastierë Halo në jastëkun Create Pad dhe stilolaps me ngjyrë të vërtetë që lejon krijimin e shpejtë dhe digjitalizimin e shënimeve ose skicave. Mundësia e përdorimit në 4 modele falë një dizajni plotësisht të rrotullues. Intel Atom x5-Z8550 procesor 4-bërthama(1.44GHz, TB 2.4GHz); 4GB RAM DDR3; ekran me prekje 10.1 "IPS me rezolucion 1920 x 1200 piksele, Intel HD Graphics, 128GB eMMC, slot mikroSD, kamera 8MPx e pasme, kamera para 2MPx, Wi-Fi ac, Bluetooth 4.0, mikro USB, mini HDMI, bateria 8500 mAh mundëson deri në 13 orë punë. Sensorë: G-Sensor, Vibration, GPS, Sensori i dritës së ambientit, Sensori i sallës. A keni frymëzim, dëshironi të regjistroni një shënim apo skicë diçka? Fshehni tastierën dhe krijo tableten dhe penën reale për t'ju dhënë gjithçka që ju nevojitet. Pena reale mund të njohë 2048 nivele presioni, duke e bërë atë shumë të saktë për çdo ide dhe duke kapur detajet më të bukura. Avantazhi i tij i madh është se nuk keni nevojë ta mbushni atë. Ky model gjithashtu mbështet lidhjet 4G LTE. Pajisja përdor sistemin operativ Windows 10 Pro.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Diagonalja e ekranit ["]:
10.1
Drive optik:
Jo
Frekuenca e memories [MHz]:
1600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Cherry Trail - gjenerata e 4-të
Gjerësia [mm]:
256
Kapaciteti i memories [GB]:
4
Kartë grafike:
Intel HD Graphics
Kodi:
ZA160157CZ
Lansuar:
8. 11. 2018
Lartësia [mm]:
9,6
Lloj i kartës së rrjetit:
WLAN
Lloji i ekranit:
Touch (me prekje), IPS
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
LPDDR3 (në pllakë amë)
Lloji i procesorit:
Intel Atom
Lloji i SSD:
Flash (në pllakë amë)
Mbështetje për 4G / LTE:
Memorie e brendshme [GB]:
128
Micro HDMI:
Micro USB:
Modeli i procesorit:
Z8550 (1.44/2.4GHz 4 bërthama / 4 threads)
Ngjyra:
Cerná, Cervená
Numri i hard disqeve :
1
Pesha [kg]:
0.69
Prodhuesi:
Lenovo
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1200 (WUXGA)
Sistemi operativ:
Windows 10 Pro
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Trashësia [mm]:
170,8

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE