Laptop Acer Aspire 5 Pro (A517-51P-30Y1), Intel Core i3, 4GB RAM, 256GB SSD, 17.3" Full HD, Intel UHD Graphics, i zi

Kodi i produktit:
249215
Bluetooth:
Lloji i procesorit:
Intel Core i3
Trashësia [mm]:
289,9
Tastierë numerike:
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n

Si të porosisim në Gjirafa50?

703.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 58.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Laptopi Acer Aspire 5 është i ndërtuar me një gamë të gjerë karakteristikash. Do t'ju tërheqë me peshën e lehtë, mjeshtërinë e saktë të kombinuar me dizajnin modern. Është një laptop për profesionistët që kërkojnë lëvizje, shpejtësi dhe siguri. Acer Aspire 5 Pro (A517-51) është ndërtuar me procesor dy bërthamësh i3-8130U me frekuencë 2.2 GHz deri në 3.4 GHz TurboBoost. Laptopi përmban HyperThreading për të kryer dy procese njëkohësisht. Procesori ka 4 GB memorie DDR4 (në bord / hapësirë). Për sistemin, të dhënat dhe aplikacionet ka një hard disk me kapacitet 256 GB SSD M.2 (+ 2.5 inç i lirë). Të dhënat e imazhit për ekranin 17.3 "IPS Full HD me rezolucion 1920 x 1080 ofrohet nga Intel UHD Graphics. Gjithashtu është përfshirë një makinë optike DVD ± RW. Ofron 4 lidhje USB (2x 2.0, 1x 3.0 / 3.1 Gen 1, 1x 3.1 Lloji C), HDMI dhe Gigabit Ethernet. Ekzistojnë gjithashtu lidhje Wi-Fi dhe Bluetooth, kamera HD, lexues të kartelës së memories dhe lidhës audio. Bateria 4-qelizore 3220 mAh. Si sistem operativ laptopi ka Windows 10 Pro.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Diagonalja e ekranit ["]:
17.3
Drive optik:
DVD
EAN:
4713883924887
Frekuenca e memories [MHz]:
2133
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 8-të
Gjerësia [mm]:
423,3
HDMI:
Kapaciteti i memories [GB]:
4
Kartë grafike:
Intel UHD Graphics
Kodi:
NX.H0FEC.002
Lansuar:
14. 11. 2018
Lartësia [mm]:
28,3
Lloj i kartës së rrjetit:
Glan, WLAN
Lloji i ekranit:
IPS, e pa shkëlqyeshme (mat)
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
LPDDR4 (në pllakë amë)
Lloji i procesorit:
Intel Core i3
Lloji i SSD:
2.5 SATA
Memorie e brendshme [GB]:
256
Modeli i procesorit:
8130U(2.2/3.4GHz 2 bërthama / 4 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
1
Pesha [kg]:
3+
Prodhuesi:
Acer
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
Sistemi operativ:
Windows 10 Pro
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Tastierë numerike:
Trashësia [mm]:
289,9
USB-C:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE