Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop Apple MacBook Air 13, 13.3'', M1, 16GB, 512GB, 7-core GPU, i artë

Kodi i produktit:
306119
Numri i porteve USB-C 3.1/3.2 Gen 2:
2
Përmbajtja e pakos:
Karikues (USB-C), laptop
Mbështet Power Delivery:
Memorie e brendshme GB:
512
Modeli i procesorit:
M1

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,718.50 
Ju kurseni : 229.00   (13%)
1,489.50 € * Përfshirë TVSH-në
13% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Best price badge

Çmimi më i mirë i garantuar

Në rast se gjeni këtë produkt në treg me çmim më të lirë, atëherë Gjirafa50 e mbulon diferencën.

Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 124.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare. Apple MacBook Air 13 është dizajnuar që të përshtatet për të gjitha kërkesat tuaja specifike. Laptopi mban performancë të lartë, karakteristika shumë praktike dhe është më i lehtë dhe më i hollë sesa paraardhësit e tij. Punoni me efiçiencë dhe argëtohuni maksimalisht me këtë seri të laptopëve. Vjen i pajisur me procesorin 8 bërthamësh Apple M1 i cili kombinohet me 16GB RAM memorie të llojit DDR4, ekranin me madhësi 13.3'', kualitet WQXGA dhe rezolucion prej 2560 x 1600 piksela me kartelë Apple 7-core. Pos kësaj, laptopi mban 512GB SSD për ruajtjen e të dhënave, mban një mori portesh USB për lidhje me pajisje të tjera periferike, DisplayPort, Thunderbolt si dhe funksionon me sistemin operativ Apple Mac OS Big Sur.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Numri i porteve USB-C 3.1/3.2 Gen 2:
2
Besueshmëria:
100 %
Diagonalja e ekranit:
13,3
Drive optik:
Nuk eshte
Frekuenca e memories MHz:
3 733
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
304,1
Jetëgjatësia maksimale e baterisë h:
18
Kapaciteti i memories GB:
16
Kapaciteti i SSD-së GB:
512
Kartë grafike:
Apple 7-core
Kodi:
Z12A0009Q
Lansuar:
1. 12. 2020
Lartësia mm:
16,1
Lexues i shenjave të gishtërinjëve:
Lloj i kartës së rrjetit:
WLAN
Lloji i ekranit:
Retina
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i kartës grafike:
Integruar
Lloji i memories:
LPDDR4X (na desce)
Lloji i procesorit:
Apple
Lloji i procesorit:
Apple
Materiali:
Alumini
Mbështet DisplayPort:
Mbështet Power Delivery:
Memorie e brendshme GB:
512
Modeli i procesorit:
M1
Ndriçimi cdm2:
400
Ngjyra:
Artë
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Numri i hard disqeve:
1
Pa taste numerike:
Përmbajtja e pakos:
Karikues (USB-C), laptop
Pesha kg:
1,29
Prodhuesi:
Apple
Rezolucioni i ekranit:
2560 x 1600 (WQXGA)
Sistemi operativ:
Apple Mac OS Big Sur
Slot për memorie:
Bez slotu
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac/ax
Tastier me ndriçim:
Thunderbolt:
Ano
Trashësia mm:
212,4
Verzioni i Bluetooth:
V5.0

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE