Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop Apple Macbook Air 13, 13.3", Apple M1, 8GB RAM, 256GB SSD, macOS Big Sur, i hirtë (US)

Kodi i produktit:
934228act
Bateri:
49,9Wh
Raporti i shikimit:
16:10
Ngjyra:
Hirtë
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Numri i hard disqeve:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,049.50 
Ju kurseni : 100.00   (10%)
949.50 € * Përfshirë TVSH-në
10% Zbritje
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 79.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shënim: Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare.

Ky laptop ndërthurr veçori teknologjike ideale për performancë të përsosur. Ka procesor Apple M1. Memoria ka kapacitet 8GB RAM ndërsa për të dhëna ka 256 GB SSD. Ekrani 13.3'' ka rezolucion 2560 x 1600 pikselë në kombinim me kartelën grafike 7-core GPU. Mbështet Bluetooth, Wifi dhe portet USB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri:
49,9Wh
Diagonalja e ekranit:
13.3
Drive Optik:
Jo
EAN:
1942520563700
Fuqia maksimale e burimit të energjisë W:
30
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
304.1
Jetëgjatësia maksimale e baterisë h:
18
Kapaciteti i memories GB:
8
Kapaciteti i SSD-së GB:
256
Kartë grafike:
Apple 7-core
Lartësia mm:
16.1
Lexues i shenjave të gishtërinjëve:
Lloj i kartës së rrjetit:
WLAN
Lloji i ekranit:
Retina
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i kartës grafike:
Integruar
Lloji i procesorit:
Apple
Materiali:
Alumin
Mbështet DisplayPort:
Mbështet Power Delivery:
Memorie e brendshme GB:
256
Modeli i procesorit:
M1
Ndriçimi cdm2:
400
Ngjyra:
Hirtë
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Numri i hard disqeve:
1
Numri porteve USB-C 3.13.2 Gen 2:
2
Pa taste numerike:
Pesha kg:
1.29
Prodhuesi:
Apple
Raporti i shikimit:
16:10
Renditjashfaqja:
US
Rezolucioni i ekranit:
2560 x 1600 (WQXGA)
Rezolucioni i uebkamerës:
720p
Shtrirja e ngjyrave:
DCI-P3 100%
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac/ax
Tastier me ndriçim:
Thunderbolt:
Trashësia mm:
212,4
Ueb kamerë:
Verzioni i Bluetooth:
V5.0

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE