Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop Apple MacBook Air 13, 13.3", M1, 8GB RAM, 256GB SSD, GPU, i hirtë hapësire

Kodi i produktit:
304119
Besueshmëria:
100 %
Përmbajtja e pakos:
Karikues (USB-C), laptop
Modeli i procesorit:
M1
Ndriçimi cdm2:
400
Ngjyra:
Vesmírne šedá

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,214.50 
Ju kurseni : 235.00   (19%)
979.50 € * Përfshirë TVSH-në
19% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Best price badge

Çmimi më i mirë i garantuar

Në rast se gjeni këtë produkt në treg me çmim më të lirë, atëherë Gjirafa50 e mbulon diferencën.

Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 81.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare.

Gjenerata e re e MacBook Air nga Apple është një revolucion i vërtetë për sa i takon performancës së këtij laptopi kompakt. Ai ofron të gjitha tiparet dhe veçoritë tuaja të preferuara, por performanca është në një nivel tjetër. Me MacBook Air të ri, ju mund të redaktoni video me rezolucion të lartë e po ashtu të përfitoni nga aplikacionet profesionale.

Pra, ky model revolucionar Apple MacBook Air vjen me procesorin e Apple M1, procesor grafik 7-bërthamor dhe motorin Neural Engine 16-bërthamor. Procesori plotësohet me 8 GB memorie RAM. Ekrani Retina ka diagonale 13.3 " IPS dhe rezolucion prej 2560 × 1600 px, me teknologji True Tone dhe gamë të gjerë ngjyrash (P3). Një hard disk 256 GB SSD është i gatshëm për të dhënat e përdoruesit.

Pastaj laptopi ka Wi-Fi ac, Bluetooth 5.0, 2x Thunderbolt / USB 4, kamerë FaceTime HD, Touch ID, panel të prekjes Force Touch, lidhës audio 3.5 mm, tastierë Magic dhe konstruksion alumini. Vjen me sistemin operativ macOS Big Sur.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Diagonalja e ekranit:
13.3
Drive optik:
Jo
EAN:
194252056035
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
304.1
Jetëgjatësia maksimale e baterisë h:
18
Kapaciteti i memories GB:
8
Kapaciteti i SSD-së GB:
256
Kodi:
MGN63CZ/A
Lansuar:
11. 11. 2020
Lartësia mm:
16.1
Lexues i shenjave të gishtërinjëve:
Lloj i kartës së rrjetit:
WLAN
Lloji i ekranit:
Retina
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i kartës grafike:
Integruar
Lloji i procesorit:
Apple
Materiali:
Alumin
Mbështet DisplayPort:
Mbështet Power Delivery:
Memorie e brendshme GB:
256
Modeli i procesorit:
M1
Ndriçimi cdm2:
400
Ngjyra:
Vesmírne šedá
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-C 3.1/3.2 Gen 2:
2
Pa taste numerike:
Përmbajtja e pakos:
Karikues (USB-C), laptop
Pesha kg:
1.29
Prodhuesi:
Apple
Rezolucioni i ekranit:
2560 x 1600 (WQXGA)
Sistemi operativ:
Apple Mac OS Big Sur
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac/ax
Tastier me ndriçim:
Thunderbolt:
Trashësia mm:
212,4
Verzioni i Bluetooth:
V5.0

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE