Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop Apple MacBook Pro 13 (Touch Bar), 13'', M1, 16GB, 512GB, i hirtë kozmik

Kodi i produktit:
305118
Diagonalja e ekranit:
13
Përmbajtja e pakos:
Karikues (USB-C), Laptop
Modeli i procesorit:
M1
Ndriçimi cdm2:
500
Ngjyra:
E hirtë kozmike

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,994.50 
Ju kurseni : 195.00   (10%)
1,799.50 € * Përfshirë TVSH-në
10% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Best price badge

Çmimi më i mirë i garantuar

Në rast se gjeni këtë produkt në treg me çmim më të lirë, atëherë Gjirafa50 e mbulon diferencën.

Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 149.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare.

Apple MacBook Pro 13 (Touch Bar) është dizajnuar që të përshtatet për të gjitha kërkesat tuaja specifike. Laptopi mban performancë të lartë, karakteristika shumë praktike dhe është më i lehtë dhe më i hollë sesa paraardhësit e tij. Punoni me efiçiencë dhe argëtohuni maksimalisht me këtë seri të laptopëve.

Vjen i pajisur me procesorin 8 bërthamësh Apple M1 i cili kombinohet me 16GB RAM memorie të llojit DDR4, ekranin me madhësi 13.3'', kualitet WQXGA dhe rezolucion prej 2560 x 1600 piksela si dhe kartelën grafike Apple 8-core për t'ju mundësuar që të shihni imazhe të pastërta dhe të detajizuara si dhe performancë të shpejtë kompjuterike.

Pos kësaj, laptopi mban 512GB SSD për ruajtjen e të dhënave, mban një mori portesh USB për lidhje me pajisje të tjera periferike, DisplayPort, Thunderbolt si dhe funksionon me sistemin operativ Apple Mac OS Big Sur

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit:
13
Drive Optik:
Jo
EAN:
6354148054984851
Frekuenca e memories MHz:
2133
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
304.1
Jetëgjatësia maksimale e baterisë h:
20
Kapaciteti i memories GB:
16
Kapaciteti i SSD-së GB:
512
Kartë grafike:
Apple 8-bërthama
Kodi:
Z11C0003S
Lansuar:
20. 11. 2020
Lartësia mm:
15.6
Lexues i shenjave të gishtërinjëve:
Lloj i kartës së rrjetit:
WLAN
Lloji i ekranit:
Retina
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i kartës grafike:
Integruar
Lloji i memories:
LPDDR4X (në pllakë)
Lloji i procesorit:
Apple
Materiali:
Alumin
Mbështet DisplayPort:
Mbështet Power Delivery:
Memorie e brendshme GB:
512
Modeli i procesorit:
M1
Ndriçimi cdm2:
500
Ngjyra:
E hirtë kozmike
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-C 3.13.2 Gen 2:
2
Pa taste numerike:
Përmbajtja e pakos:
Karikues (USB-C), Laptop
Pesha kg:
1.4
Prodhuesi:
Apple
Rezolucioni i ekranit:
2560 x 1600 (WQXGA)
Sistemi Operativ:
Apple Mac OS Big Sur
Slot për memorie:
Bez slotu
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac/ax
Tastier me ndriçim:
Thunderbolt:
Trashësia mm:
212,4
Verzioni i Bluetooth:
V5.0

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE