Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop Apple MacBook Pro 13 Touch Bar, Intel Core i5, 2.3 GHz, 256 GB, e hirtë (2018)

Kodi i produktit:
240213
Bluetooth:
Lloji i memories:
LPDDR3 (në pllakë amë)
Trashësia [mm]:
212,4
Thunderbolt:
Tastier me ndriçim:

Si të porosisim në Gjirafa50?

1953.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 162.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Apple MacBook Pro 13 vjen me karakteristika të përmirësuara dhe teknologjië më të fundit përbrenda një trupi super të hollë dhe të lehtë që ju sjell performancë solide dhe konsistente për ta punuar me efiçiencë dhe të hapni çfarëdo aplikacioni që kërkon fuqi kompjuterike. Merreni këtë laptop për përdorim të lehtë dhe të shpejtë pas asnjë telash. Aksesori vjen i pajisur me procesorin 4 bërthamësh Intel Core i5 që kombinohet me 8GB RAM memorie të llojit DDR3, ekranin me madhësi 13.3" Retina me rezolucion prej 2560 x 1600 piksela si dhe kartelën grafike Intel Iris Plus Graphics 655 për imazhe kristal të pastërta dhe të detajizuara si dhe performancë jashtëzakonisht të shpejtë kompjuterike. Poashtu, laptopi është pajisur me 256GB SSD për ruajtjen e të dhënave, vjen i pajisur me 4x porte Thunderbole 3 / USB 3.1 Type-C dhe 3.5 mm stereo jack, mban kamerën praktike FaceTime HD me 720p rezolucion, mban panelin me prekje Touch Bar me lexuesin e gishtërinjëve Touch ID, ka sistemin operativ MacOS dhe vjen me ngjyrë të hirtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Diagonalja e ekranit ["]:
13.3
Drive optik:
Jo
EAN:
190198714398
Frekuenca e memories [MHz]:
2133
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Kaby Lake R - gjenerata e 8-të
Gjerësia [mm]:
304
Kapaciteti i memories [GB]:
8
Kartë grafike:
Intel Iris Plus Graphics 655
Kodi i prodhuesit:
MR9Q2CZ/A
Lansuar:
18. 7. 2018
Lartësia [mm]:
15
Lexues i shenjave të gishtërinjëve: :
Lloj i kartës së rrjetit:
WLAN
Lloji i ekranit:
IPS, Retina
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
LPDDR3 (në pllakë amë)
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Lloji i SSD:
Flash (në pllakë amë)
Memorie e brendshme [GB]:
256
Ngjyra:
Argjendtë
Ngjyrë e pasme e tastierës:
Bardhë
Numri i hard disqeve :
Pesha [kg]:
1.37
Prodhuesi:
Apple
Rezolucioni i ekranit:
2560 x 1600 (WQXGA)
Sistemi operativ:
Apple Mac OS
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Tastier me ndriçim:
Thunderbolt:
Trashësia [mm]:
212,4
USB-C:

Bashkangjitja Laptop Apple MacBook Pro 13 Touch Bar edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE