Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Laptop Apple MacBook Pro 15 Touch Bar, Intel Core i7, 2.2 GHz, 256 GB, e argjendtë (2018)

Kodi i produktit:
240208
Bluetooth:
Lloji i memories:
LPDDR4 (në pllakë amë)
Trashësia [mm]:
240,7
Thunderbolt:
Tastier me ndriçim:

Si të porosisim në Gjirafa50?

2439.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 203.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Apple MacBook Pro 15 vjen me karakteristika të përmirësuara dhe teknologjië më të fundit përbrenda një trupi super të hollë dhe të lehtë që ju sjell performancë solide dhe konsistente për ta punuar me efiçiencë dhe të hapni çfarëdo aplikacioni që kërkon fuqi kompjuterike. Merreni këtë laptop për përdorim të lehtë dhe të shpejtë pas asnjë telash. Aksesori vjen i pajisur me procesorin 6 bërthamësh Intel Core i7 që kombinohet me 16GB RAM memorie të llojit DDR4, ekranin me madhësi 15.4" Retina me rezolucion prej 2880 x 1800 piksela si dhe kartelën grafike AMD Radeon Pro 555X me 4GB memorie të llojit GDDR5 për imazhe kristal të pastërta dhe të detajizuara si dhe performancë jashtëzakonisht të shpejtë kompjuterike. Poashtu, laptopi është pajisur me 256GB SSD për ruajtjen e të dhënave, vjen i pajisur me 4x porte Thunderbole 3 / USB 3.1 Type-C dhe 3.5 mm stereo jack, mban kamerën praktike FaceTime HD me 720p rezolucion, mban panelin me prekje Touch Bar me lexuesin e gishtërinjëve Touch ID, ka sistemin operativ MacOS dhe vjen me ngjyrë të argjendtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Diagonalja e ekranit ["]:
15,4
Drive optik:
Jo
EAN:
190198712417
Frekuenca e memories [MHz]:
2133
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Kaby Lake R - gjenerata e 8-të
Gjerësia [mm]:
349
Kapaciteti i memories grafike [MB]:
4096
Kapaciteti i memories [GB]:
16+
Kartë grafike:
AMD Radeon Pro 555X
Kodi i prodhuesit:
MR962CZ/A
Lansuar:
18. 7. 2018
Lartësia [mm]:
16+
Lexues i shenjave të gishtërinjëve: :
Lloj i kartës së rrjetit:
WLAN
Lloji i ekranit:
IPS, Retina
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
LPDDR4 (në pllakë amë)
Lloji i procesorit:
Intel Core i7
Lloji i SSD:
Flash (në pllakë amë)
Memorie e brendshme [GB]:
256
Ngjyra:
Argjendtë
Ngjyrë e pasme e tastierës:
Bardhë
Numri i hard disqeve :
1
Pesha [kg]:
1.83
Prodhuesi:
Apple
Rezolucioni i ekranit:
2880 x 1800 (WQXGA)
Sistemi operativ:
Apple Mac OS
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Tastier me ndriçim:
Thunderbolt:
Trashësia [mm]:
240,7
USB-C:

Bashkangjitja Laptop Apple MacBook Pro 15 Touch Bar edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE