Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop Apple MacBook Pro 16 Touch Bar, 16'', Intel Core i9, 16GB RAM, 1TB SSD, AMD Radeon Pro 5500M, i argjendë

Kodi i produktit:
294276
Besueshmëria:
100 %
Pesha kg:
2
Materiali:
Alumin
Memorie e brendshme GB:
1000
Ngjyra:
Argjendtë

Si të porosisim në Gjirafa50?

3,816.50 
Ju kurseni : 534.31   (14%)
3,282.19 € * Përfshirë TVSH-në
14% Zbritje
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 273.52 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare. Apple MacBook Pro 16 Touch Bar është dizajnuar që të përshtatet për të gjitha kërkesat tuaja specifike. Laptopi mban performancë të lartë, karakteristika shumë praktike dhe është më i lehtë dhe më i hollë sesa paraardhësit e tij. Punoni me efiçiencë dhe argëtohuni maksimalisht me këtë seri të laptopëve. Vjen i pajisur me procesorin Intel Core i9 i cili kombinohet me 16GB RAM memorie të llojit DDR4, ekranin me madhësi 16", kualitet Full HD dhe rezolucion prej 3072 x 1920 piksela si dhe kartelën grafike AMD Radeon Pro 5500M për t'ju mundësuar që të shihni imazhe të pastërta dhe të detajizuara si dhe performancë të shpejtë kompjuterike. Pos kësaj, laptopi mban 1TB SSD për ruajtjen e të dhënave, mban një mori portesh USB për lidhje me pajisje të tjera periferike, është pajisur me kamerë praktike HD, lexues të gishtërinjëve dhe lexues të kartelave të memories, mban portet HDMI dhe audio jack si dhe funksionon me sistemin operativ Apple Mac OS.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
Diagonalja e ekranit:
16
Drive optik:
Jo
EAN:
1234235234634576456435
Frekuenca e memories MHz:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
357,9
Jetëgjatësia maksimale e baterisë h:
11
Kapaciteti i memories GB:
16
Kapaciteti i memories grafike MB:
8192
Kapaciteti i SSD-së GB:
1000
Kartë grafike:
AMD Radeon Pro 5500M
Kodi:
Z0y30038c
Lansuar:
1. 8. 2020
Lartësia mm:
16.2
Lexues i shenjave të gishtërinjëve:
Lloj i kartës së rrjetit:
WLAN
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i kartës grafike:
E dedikuar
Lloji i memories:
LPDDR4 (në pllakë amë)
Lloji i procesorit:
Intel Core i9
Materiali:
Alumin
Memorie e brendshme GB:
1000
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-C 3.1/3.2 Gen 2:
4
Pa taste numerike:
Përmbajtja e pakos:
Karikues (USB-C), laptop
Pesha kg:
2
Prodhuesi:
Apple
Rezolucioni i ekranit:
3072 x 1920
Sipërfaqja e ekranit:
E shkëlqyeshme
Sistemi operativ:
Apple Mac OS
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Tastier me ndriçim:
Thunderbolt:
Trashësia mm:
245,9
Verzioni i Bluetooth:
V5.0

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE