Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop HP 255 G7, 15.6" Full HD, AMD Ryzen 5, 8GB RAM DDR4, 512GB SSD, AMD Radeon Vega 8, i argjendtë

Kodi i produktit:
297528
Bateri:
3-clánková, 41Wh
Pesha kg:
1.78
Memorie e brendshme GB:
512
Modeli i procesorit:
3500U (2.1/3.7GHz 4 bërthama /8 threads)
Ngjyra:
Argjendtë

Si të porosisim në Gjirafa50?

712.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 59.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare.

Baza e këtij laptopi HP 255 G7 është një procesor 4-bërthamor AMD Ryzen 5 3500U, i cili ka teknologji SMT për shumëfishim më të butë me aftësinë për të përpunuar deri në 2 procese njëkohësisht në një bërthamë dhe funksionon në një frekuencë prej 2.1 GHz, ose deri në 3.7 GHz në modalitetin turbo. Procesori plotësohet me 8 GB memorie operative DDR4 (1 modul / 2 slote).

Të dhënat e imazhit për ekranin 15.6 " SVA me një rezolucion Full HD prej 1920 x 1080 px përpunohen nga kartela grafike AMD Radeon Vega 8. Një hard disk 512 GB SSD M.2 PCIe NVMe është menduar për të dhënat e përdoruesit, dhe një disk optik DVD ± RW është gjithashtu i pranishëm. Ju lidheni me rrjet duke përdorur një lidhje kabllore Gigabit Ethernet ose wireless WiFi ac dhe ka edhe teknologji Bluetooth 4.2. Ju gjithashtu keni tre lidhës USB (1x 2.0, 2x 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1), HDMI, lidhës të kombinuar audio për kufje / mikrofon, lexues të kartave të memories, altoparlantë stereo dhe një kamerë praktike HD të integruar. Shasia është bërë prej plastike të ngurtësuar dhe mundësohet nga një bateri 41 Wh. Laptopi vjen me sistemin operativ Windows 10 Pro.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri:
3-clánková, 41Wh
Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
Diagonalja e ekranit:
15.6
Drive optik:
DVD
EAN:
195122699833
Frekuenca e memories MHz:
2400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Picasso - gjenerata e 8-të
Gjerësia mm:
376
HDMI:
Kapaciteti i memories GB:
8
Kapaciteti i SSD-së GB:
512
Kartë grafike:
AMD Radeon Vega 8
Kodi:
159N8EA
Lansuar:
15. 9. 2020
Lartësia mm:
22.5
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i ekranit:
SVA
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i kartës grafike:
Integruar
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
AMD Ryzen 5
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Materiali:
Plastik
Memorie e brendshme GB:
512
Modeli i procesorit:
3500U (2.1/3.7GHz 4 bërthama /8 threads)
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
1
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
2
Përmbajtja e pakos:
Adapter, laptop
Pesha kg:
1.78
Prodhuesi:
HP
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
RJ-45:
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Sistemi operativ:
Windows 10 Pro
Slot për memorie:
2 (1 i lirë)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Tastierë numerike:
TPM:
Trashësia mm:
246
Verzioni i Bluetooth:
V4.2

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE