Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop HP ProBook 450 G7, 15.6'', Intel Core i7, 8GB RAM, 256GB SSD, Intel UHD Graphics 620, argjendë

Kodi i produktit:
283858
Bateri:
3-qelizore, 45Wh
Prodhuesi:
HP
Memorie e brendshme GB:
256
Modeli i procesorit:
10510U(1.8/4.9GHz 4 bërthama / 8 threads)
Ngjyra:
Argjendtë

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,054.50 
Ju kurseni : 205.00   (19%)
849.50 € * Përfshirë TVSH-në
19% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Transporti:
24 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 70.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare. HP ProBook 450 G7 është dizajnuar që të përshtatet për të gjitha kërkesat tuaja specifike. Laptopi mban performancë të lartë, karakteristika shumë praktike dhe është më i lehtë dhe më i hollë sesa paraardhësit e tij. Punoni me efiçiencë dhe argëtohuni maksimalisht me këtë seri të laptopëve. Vjen i pajisur me procesorin 4 bërthamësh Intel Core i7-10510U i cili kombinohet me 8GB RAM memorie të llojit DDR4, ekranin me madhësi 15.6", kualitet Full HD dhe rezolucion prej 1920 x 1080 piksela si dhe kartelën grafike Intel UHD Graphics 620 për t'ju mundësuar që të shihni imazhe të pastërta dhe të detajizuara. Pos kësaj, laptopi mban 256GB SSD për ruajtjen e të dhënave, mban një mori portesh USB për lidhje me pajisje të tjera periferike, është pajisur me kamerë praktike HD, lexues të gishtërinjëve dhe lexues të kartelave të memories, mban portet HDMI dhe audio jack si dhe funksionon me sistemin operativ Windows 10 Pro.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri:
3-qelizore, 45Wh
Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
Diagonalja e ekranit:
15.6
Drive optik:
Jo
EAN:
194850497704
Frekuenca e memories MHz:
2666
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Comet Lake - gjenerata e 10-të
Gjerësia mm:
364,9
HDMI:
Kapaciteti i memories GB:
8
Kapaciteti i SSD-së GB:
256
Kartë grafike:
Intel UHD Graphics 620
Kodi:
8MH57EA
Lansuar:
27. 3. 2020
Lartësia mm:
19
Lexues i shenjave të gishtërinjëve:
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i kartës së videos:
Integruar
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i7
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Materiali:
Metal, plastikë
Mbështet DisplayPort:
Mbështet Power Delivery:
Memorie e brendshme GB:
256
Modeli i procesorit:
10510U(1.8/4.9GHz 4 bërthama / 8 threads)
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
1
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
2
Numri i porteve USB-C 3.13.2 Gen 1:
1
Përmbajtja e pakos:
Adapter, laptop
Pesha kg:
2
Prodhuesi:
HP
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
RJ-45:
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Sistemi operativ:
Windows 10 Pro
Slot për memorie:
2 (1 i lirë)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac/ax
Tastier me ndriçim:
Tastierë numerike:
Tastierë rezistente ndaj ujit:
TPM:
Trashësia mm:
256,9
Verzioni i Bluetooth:
V5.0

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE